Kahanev Kuu 23.04.2022 14:56

Toimub Vanakuuteenistus 23.aprillil kella 14:56 paiku. Jätkub pingete vabastamine ankurdumaks uutesse energiatesse.
Aprilli Täiskuu oli 16-ndal kl 21:55. Toimus Täiskuuteenistus, mis kestis seitse tundi ning lõppes varahommikul kl 4.

See Täiskuu oli Päikesega Jääras ja Kuuga Kaalude märgis. See oli küllaltki pingelise energiaga Täiskuu, mis tõi pinnale kõik muundamist vajava. Tähtis on püsida maandatuna ja kasutada Kaalude energiat, et luua tasakaalu reageerimise ja keskmes püsimise ning vajalike piiride seadmise ja liigse enesekaitse vahel. Kui tundsid Täiskuule eelnevatel päevadel pingeid suurenesid, oli see märk sellest, et millestki tuleb vabaneda, kuskilt tuleb järele anda, et edasi minna. Täiskuu tõi endaga võimsad vabanemise ja lõpetamise energiad.
Kasuta eelolevat aega, et sulgeda kõik oma elus, mis enam harmooniat ei loo. Usalda otsuseid tehes oma intuitsiooni ja sügavat sisemist tarkust.*


Täiskuuteenistuse esimestel tundidel vabanesid pinged, mille olid põhjustanud seniravimata südamehaavad ja nendega kaasnevad Hõbeniidi kahjud. Eemaldusid ka need sabakondi/õndraluu keerise blokeeringud, mis olid tekitanud pingeid vaagnapiirkonnas (sh neerudes) ning mõjutanud jalgade seisundit. Nimetatud piirangutele olid sügavad juured, ulatudes eelmiste elude rasketesse olukordadesse ja vaimse sünnikanali läbimise kahjudesse. Ka viimased sai tervendatud.
Täiskuuteenistuse viimase kolme tunni jooksul toimus närvisüsteemi peenhäälestus. Need tunnid olid selgelt tajutavad ning kõik päädus rahuseisundisse juhul, kui osalejad olid selleks valmis. Vastasel korral tulid esile alateadvuse rasked mustrid (hirm), tekkis hormonaal- ja närvisüsteemi tasakaalutus millega kaasnesid ebamugavad seisundid nii füüsilisel (sh vererõhu tõus) kui mentaalsel tasandil (segadus).
Eelolevad päevad, teenistused, seansid, rännakud ning ka iseseisev töö endaga aitavad saavutada tasakaalu läbi olemusenergia läbiva häälestamise/tasakaalustamise.


Järgmine, Vanakuuteenistus toimub 23.aprillil kella 14:56 paiku. Jätkub pingete vabastamine ankurdumaks uutesse energiatesse.


Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
 Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.  
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole:  22 (üks teenistus), 55 (4 teenistust) või 140 (12 teenistust+tasuta kohtumine kestvusega 40 min nädala jooksul peale viimast teenistust). Süvaravi (reedeti kl 22-23) 35. 4+4 kombo 175. Erakohtumine kestvusega 2-3 tundi 150. Pendliring (3h) 50.

''''
* 12. aprillil toimus harvaesinev Jupiteri ja Neptuuni konjunktsioon Kalade märgis. Tekkinud energia avaldab oma tugevat mõju sel ajal, kui Jupiter Kalades liigub. Jupiter siseneb Jäära märki 11. mai 2022, kuid liigub tagasi Kalade märki 28. oktoober 2022 ja siseneb lõplikult Jäära 21. detsember 2022.


Möödunud nädal tõi pöördelisi energiad, mil nii panused kui ka emotsioonid tõusid ülikõrgele ja võisid tuua me eludesse kujuteldamatuid pöördeid. Jupiter ja Neptuun joonduvad meie kosmilises taevas umbes iga 13 aastase järel, kuid Kalades said nad viimati kokku enam kui 166 aasta tagasi. Nende kohtumine Kalade märgis on vaieldamatult kõige intensiivsem energeetiline kombinatsioon, kuna Jupiterit peeti iidsetel aegadel Kalade valitsejaks ja Neptuuni peetakse tänapäevaseks Kalade valitsejaks. See seis kannab endas palju kihte.Meenutage, mis toimus 13 aastat tagasi. Kas aasta 2009 oli teie jaoks pöördelise tähendusega nagu uus hommik? Kas (ka) see aasta kujuneb suunamuutjaks?


Samas tasub mõelda sellele, et ükski planeet ega aspekt ei tee ise meiega mitte midagi. Planeetidel on oma teadvus ja energia ja nemad lihtsalt on. Planeet, liikudes aspekti teise planeediga, muudab energiat. See, kuidas meie inimestena sellele mõjule reageerime, on juba meie enda valik.


Kui rääkida konkreetsest aspektist, siis tekkinud energia annab meile inimestena võimaluse vaimseks kasvuks. Ühelt poolt on meil lihtsam olla kaastundlikum, idealistlikum ja meie huvi vaimse, müstilise filosoofia vastu kasvab. Soov on aidata teisi. Siinkohal on hea olla aus ja mõelda, et ega ma ei põgene enda elu eest, sukeldudes maailma päästma.
Mõistlik ja igati õige on tegeleda oma sisevaatlusega. Meil on kergem saada kontakti enda alateadvusega, ilma, et peaksime selleks võib olla suuri jõupingutusi tegema.
Kuid nii, nagu iga aspektiga, on ka siin oma varjupool. On oht arendada võltsi õnnetunnet. Teadlik inimene o realist, märgates ühelt poolt ümbritsevat, tegeledes samal ajal efektiivselt oma tunnete ja mõtetega ja valides ise mida tunda soovib ning kasutades säästlikult oma energiat. Sellise inimesega ei saa mitte midagi juhtuda, sest kui kõik võetakse ära, siis kõik on alles.
Ehk siis, on oht olla võlts positiivne ja ka depressiivne. Mõlemad on äärmuslikud seisundid ja viivad meid lõppkokkuvõttes kaugemale iseendast. Ettevaatlik peaks olema igasuguste ainete, taimede, alkoholi, ravimitega, kuna see kõik omab praegu mitmekordest mõju meile.
Kõik seisundid võimenduvad selle aspekti mõju all olles. Kurbus kasvab mitmekordselt, samuti kasvab rõõm. Pendeldamine ühest äärmusest teise.
Aspekti madalam kasutamine on ka selline udus olek. Kõrgem potentsiaal on üliterav intuitsioon ja kaine vaade elule.
See on meie valik, mida ma valin kogeda. Kõigil on erinevad võimalused olemas.
Kui mulle ei meeldi mida ma tunnen, siis ma valin tunda teisiti ja valin teha teised otsused.


Ja nii lihtne ongi.


Astroloogiline ülevaade
Margotilt

https://www.facebook.com/1720299327994282/posts/5357533650937480/

Ole hoitud!
©2022 MagissaEelmine
Täiskuu 16.04.2022 21:55
Järgmine
Kuu loomine Volbriööl kl 23:28

Kommentaarid

 • Magissa  •  28. aprill 2022
  Vanakuuteenistus lõppes 23.aprillil kl 18 paiku ja kestis seitse tundi. Seitsme tunni jooksul toimus osalejate närvisüsteemi peenhäälestamine. Toimus kogu olemusenergia joondamine. Eemaldusid hirmupõhised pinged.

  Järgmine, Kuuloometeenistus toimub 30.aprilli südaööl. See on Volbriöö.

  ***

  "Toimuv suur murrang energiates võib esialgu tunduda hoopis seisaku või isegi tagasiminekuna kuna saabuv ere valgus toob kõigepealt muundamiseks esile vana, ajale jalgu jäänu ja negatiivse. See on nagu tõmmataks vibul nööri tagasi, et pingutada nool vibule ja sihtida enne lendu laskmist. Seda soodustab ka Jäära tormaka tuleenergia vahetumine Sõnni rahuliku ja stoilise "jalad-kõvasti-maas" energiaga.

  Päike siirdus Jäärast Sõnni märki kolmapäeva, 20. aprilli varahommikul. Nüüd on aeg pisut hoogu maha võtta, et hinge tõmmata, enese eest hoolitseda, end toita, mõtiskleda ja pilku teritada. Eriti tähtis on harjutada oma mõtete ja tunnete valitsemist ja oma elu ning tervise eest vastutamist, sest sinu valitud mõtte- ja tundeenergia ja tasandid on just need, mida sa elus väestad ja kasvatad nii iseenese kui ka oma pere ja lähedaste, koleegide ja kogu inimkonna jaoks tervikuna.

  On aeg võtta vastutus oma loomingu eest ja teha vajalikud muutused iseendas.Ise oma mõtete ja tunnete üle valitsemine, nende valimine ja muundamine on kõige võimsam alkeemiline protsess ja maagiline praktika, see on tõeline loomine. See on ainus viis muuta maailma, läbi iseenda. Kes ei õpi looma uut kvaliteeti ise, enda sees, see ei ole valmis ka astuma uude maailma ega tõusma kõrgematesse sagedustesse.

  Praegused energiad toetavad võimsalt selle igapäevase mõttemaagia õppimist ja pidevat harjutamist. Igaüks õpib omas tempos, tähtis on, et oldaks valmis lahti laskma vanast, sisseharjunust, avanetaks uuele ja loobutaks vastupanust muutustele. Tähtis on olla õigel teel. Sellest annab sulle teada su sisetunne, mis teeb olemise kohe ebamugavaks ja ahtaks, kui teelt eksid või üritad minna ego jõudu kasutades enda jaoks valet teed pidi. Jää oma sisetundele truuks hoolimata välistest teguritest, sisetunne ei valeta, nagu ei valeta ka keha. Kuula ennast, märka ja kuula oma keha märguandeid. Sinu hinge teekonnast ei tea keegi rohkem kui sina ise. Usalda oma sügavat sisemist tarkust, ka läbides pimedaid ja raskeid etappe oma teekonnal.

  Tugevaks saadakse vaid vastutuules ja vastuvoolu ujudes, ka oma tõelisest väest saadakse teadlikuks vaid raskustega kokku puutudes. Jälgi kus oma elus panustad palju energiat, et vältimatutele muutustele vastu seista, vanade kaebuste külge klammerduda, materiaalseid asju haarata, mis justkui tagaksid turvatunde, aga tegelikult vaid koormavad, ummikusse juhivad ja tagasi hoiavad. Nüüd on aeg vanad segadused ilma süütunde ja hinnanguteta lihtsalt välja rookida.

  Uutes energiates tunneme ka emotsionaalset seotust vanaga järjest vähem. Kuigi võib alguses tunduda raskena, on see tegelikult õnnistus, sest teeb ruumi uute mälestuste ja mustrite sünnile. Aegunust loobumine vabastab kasvama, kasvatama, looma ja ehitama midagi püsivamat ja ilusamat.

  Pea meeles teha iga päev oma elus ruumi naudingutele. Hellita end hea toidu ja joogiga, kuulates samas oma keha märguandeid ja muutes vastavalt sellele oma eelistusi. Kindlasti tasuks nautida kõikvõimalikke veeprotseduure, ujuda, käia saunas, vannis, kuulata vee voolamise ja vihma hääli, juua palju puhast vett. Paku kehale ja meeltele ka muusikat, laulmise ja tantsimise rõõmu. Liigu võimalikult palju kevadises looduses ja hinga energiast pakatavat värsket õhku ja rõõmusta oma hinge looduses iga päevaga hoogu koguva lilleiluga.

  Selgetel öödel võid ida-taevasse vaadates näha ka Lüriidide tähesadu." Allikas: Kristallikoda

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: