Kaduneljapäev 03.12.2015 09:40 - aasta viimane Vanakuuteenistus

Olgem valmis võimalustele tervendada ja luua uusi ressursse, sest taevalikud väed ja Püha Vaim toetab heaolu loomist veetleval moel just nüüd..
Vanakuuteenisus 3.12 valmistab ette 11.12 Kuu loomise hetkeks, kus saab veel viimisteda eeloleva aasta plaane, vabastades ennast esikekerkinud taagast iga osaleja terve olemusinfo järgi, mis laekub teenistusel..

Praegu on huvitav aeg astroloogias, kus kolmekordse seitsme mõju all vaime küllus mõjutab materiaalset külllust. Päike ja Saturn on 7° Amburis ning moodustavad kujundi Neptuniga 7° Kalades.

Olgem valmis võimalustele tervendada ja luua uusi ressursse, sest taevalikud väed ja Püha Vaim toetab heaolu loomist veetleval moel just nüüd..

See Kolmainu sagedus aitab võitu saada vaimsest vaesusest , mis on ju otseselt seotud materiaalse vaesusega. Kui tunnete puudust küllusest, siis süvenegem veelkord selle Kaduneljapäeva teenistuse ajal iidsetest haavadest ja seetõttu kadunud hingeosade puudusest tekkinud vaimsele vaesusele ning eraldagem need piirangud oma eheda olemusenergia vajaduste järgi. Seadkem endale selge tunnetus sellest, kuhu heaolusse tahame maanduda - tähed toetavad meie pingutusi.

On päevad, mil Püha Vaim on aktiivsem kui teistel päevadel. Nüüd ongi see aeg. Kui tunnete kurnatuna või lämbumas, keskenuge kogu südamest (täisteadvuses) sellele toetusele nüüd ja tulevikus, mida taevased väed praegu lubavad.

Astrologer Salvador Russo

Vaba tõlgendus Magissa Gabriella

www.starseedastrology.com
~
It's a triple seven day in astrology! The Sun and Saturn are conjunct at 7° Sagittarius and both are making square to Neptune at 7° Pisces. Be welcoming of opportunities to heal and build with the shared resources of others as the Holy Spirit will be inspiring the graceful use of material forms of wealth today.

This triune vibration can help us conquer spiritual poverties which are connected to material poverties. If abundance is lacking delve within to find and clear the blocks as this is a superpower day to succeed. Meditate with the conscious focus of inner clearing for the sake of future abundance. The stars are ripe for your success.

There are days when the Holy Spirit is more active than others. Today is one of those days. If you feel stifled or disempowered in any way render your prayers to God that the Spirit may service your needs, and in doing so, transform your entire future. The gifts of the Spirit are received today as a triple seven shows in Heaven.

Astrologer Salvador Russo

www.starseedastrology.com22.11, kui Päike sisenes Amburi tähtkujusse, võimendusid vaimse alkeemia protsessid selgelt tajutavalt neile, kes otsivad teadlikkust ja teekonda oma vaimsesse olemusse. Kui Päike kulgeb Skorpionis, siis peen, võimas ja saladuslik toetav transmuteeriv energiamäng toimub nii taevas KUI MEIE ASTRAALKEHADES. osalejate tulevik saab totaalselt muudetud tänu teenistuse ajal laekuvale uuele infole, igale osalejale ainulaadsetele infopakettidele. Praegu on portaalid valla ja tõde ning tulevik selgelt tajutav. Kindlasti tajuvad osalejad selgelt peent, kuid võimsat muutust oma elus viimaste nädalate jooksul.
Kas meeled on enneolematult ärksamad olnud? Kas on tunda sakraalseid seoseid Loomisega? Järgmine sakraalsete ja salateadmiste õpetuste voor algab 11. detsembril Kuu loomisega Amburis. On nii, et see toimub, nagu eelmine kuuloomine, 19 kraadi nurga all. Tumedaimad saladused maailmas ilmnevad järk-järgult pärast eelolevat kuuloomist 11.12 19 kraadi all. Iidsed ettekuulutused lubasid kogu maise ja vaimse kurja ilmsikstulekut juunis. Osalejad saavad varsti valitsema oma väge selge enesetunnetuse läbi.

Järgmine, kahaneva kuu
kaduneljapäevateenistus toimub Vanakuu ajal N 03.12.2015 09:40, vabastades meid üha sügavamalt iidsetest hingehaavadest ja nende tagajärgedest.

Teenistusel osalemise käivitab panus 12, 42 (4 teenistust) voi 120 (12 teenistust) Südamekontole.


Panusega 120 kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Teenistused toimuvad ka lähedastele salakingitusena.
Teenistused puhastavad ka kohti.
Kohtade ja lähedaste info saada magissa.g@hot.ee.
Eelmine
Neljapäevaöine Täiskuuteenistus© 25/26.11 kl 00:44 
Järgmine
Kuuloometeenistus©11.12 toob hapra külluse 

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  3. detsember 2015
    Kaduneljapäeva Vanakuuteenistus lõppes 3.detsembril kl 14, olles kestnud 12 tundi. Selle aja jooksul tulid esile pinged nii keha kui olmetasandil, mis otsisid lahendust. Lahenduste jaoks tuli uut infot igale osalejale ainuomasel moel. Lahenesid olukorrad, vabanesid pinged, tuli juurde jõudu, et korraldada oma elu võimalikult mugavalt tänase, neljapäeva teisel poolel ja nädalavahetusel. Vabanemine vaimseid peentasandeid kurnavatest asjadest jätkub materiaalsel tasandil kuni Kuuloomeni 11.12. See toob ellu sellise külluse, mis on loodud teenistuse ajal laekunud uue info järgi vabastatud peene vaimenergia tasandite vabanemisel ja ühendamisel füüsiliste tasanditega. Kuuloometeenistus R 11.12.2015 12:29 tuleb võimsate galaktiliste joondumiste tuules ja toob jätkuvalt kaasa uut infot, et valmistuda järgmise aasta külluseks. Külluse saamiseks on vaja ennast ette valmistada, selleni jõudmiseks on vaja eemaldada piiirangud selle uue peentasandi mustri järgi, mille kohta laekub infot Kuutempli teenistustel.

Lisa kommentaar

Email again: