Hingedeaja Kuu loomine 7.11 kl 18.02

Kuuloometeenistus©7.11 toimub hingedeaja maagilises energias.
Eelmine hingedeaja tervendusteenistus algas kolmapäeval kl 18.40 ja kestis kolm tundi. Selle Vanakuuteenistuse©31.10 kolme tunni jooksul toimus iga osaleja energiakeha tervendamine selliselt, et vabanesid seni tervendamata ja sügaval peidus olnud südamehaavade pinged. Hingedeaja ja iidsete keldi juurtega halloweeni pühade maagiline toime tõstis need sügavad südame- ja hingehaavad jõudsalt esile.
Halloweeni õhtu teenistus mõjus osalejatele erinevalt: võis tekkida füüsilise tasandi tajusid südame ja kopsude piirkonnas, vabanemist ja pitsitusi vaheldumisi. Samuti mõjutas teenistuse toime meeleolu, muutes nukrameelseks ja härdaks ning isegi tuues kaasa pisaraid ja heiastusi nende vaevutajutavate sügavate haavade tekkimise ajast. Võib tekkida sügav väsimus.
See protsess kestis 3-4 päeva.

Kuuloometeenistuse toime 7.novembril toetab südame- ja hingehaavade tervenemist ja uute julgete alguste eostamist. Sellest järgmised teenistused - Noorkuu- ja Täiskuuteenistus toetavad eeoleva aasta uute, südame- ja hingehaavadest vabade plaanide ja eesmärkide teostamist.

Soovin tervendavat ja müstilist maagiat hingedeaega!  

Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks.
Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu nii vaimsel, mentaalsel kui füüsilisel tasandil.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut.
Kuu 17.aprillil alanud katalüütiline Jäära ajastu on lõppenud. Mai keskel alanud eepiline Uraani transiit Sõnnis avas pöördumatute muutuste ajastu aastateks, selle algus on olnud jõuline ja tuntav igas eluaspektis. Need kosmilised joondumised on andnud enneolematud võimalused lahendada arusaamatud konfliktid ja ületamatutena näivad takistused, mis avalduvad seni lahendamata ja ka unustatud teemade esilekerkimises, või ebamugavates meele- ja kehaseisundites.

Lisainfo allpool.
Eelmine
Hingedeaja tervendus 31.10 kl. 18.40
Järgmine
Kuu liigub II veerandisse 15.11.2018 16:54

Kommentaarid

 • Magissa  •  2. november 2018
  Siin Kuutemplis on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
  1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
  2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
  3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
  4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam oktoobris-novembris 2018
  5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
  6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
  7. variant: individuaalne kaugseanss 758. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

  * Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 8., 15., 22. ja 29.novembril kl 22.00-23.00
  Seansi ajal käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

  Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi.
  Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

  Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

  Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.

  Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.
 • Magissa  •  8. november 2018
  Kuuloometeenistus©07.11 algas kolmapäeva õhtul kl 18 ja kestis 9 tundi, lõppedes neljapäeva varahommikul kl 3.
  See teenistus oli taas üle hulga aja üks pikemaid teenistusi. Nende Kuu loomisest mõjutatud tundide jooksul toimus tervenevate südamehaavade algpõhjuste lõplik eemaldamine. Sellega kaasnes ka hingehaavade tervenemine - hingeosade naasmine. Algpõhjuste eemaldamise tulemusena vabanes seni koodide all olevad ressursid. Need ressursid avalduvad igal osalejal isemoodi - imepärase tervenemisena, mille käigus virgub mõne keha organi või funktsiooni töövõime; huvina mingi loomingulise tegevuse vastu (sh massaaž, loomupärane tervendamine vms); enese vajaduste teadvustamisena suhte- või tööalastel teemadel; julgusena võtta vastu otsuseid ja lahendusi jne. Kuidas sinul?
  Hingeosade naasmine toon kaasa, nagu alati, vajaduse sügava une järele suvalistel aegadel, mitte ainult öösel. Kui hingeosised on lõplikult naasnud lõõgastavate uinakute ajal, toovad nad kaasa energia, mis kunagi ära antud; ja teadmised, mis ammu unustatud.
  Kuuloometeenistus käigus võis tunda kerget vibratsooni erinevatel tasanditel või kehas, tõenäoliselt kulges see teenistus mõnelegi osalejale unetult või poolunes. Järgnevate päevade jooksul järgida hoolega hinge, vaimu ja keha puhkamise ja taastumise vajadusi. Selle Kuuloometeenistuse jooksul kujunes peentasandtel välja uute imeliste võimaluste muster, mis avaldumas eeloleva aasta jooksul. Kui me seda endale lubame. Kas lubad seda endale?

  Järgmine, kasvava kuu energias teenistus 15.oktoobril alustab selle uue imetabase elumustri jõustamist. Nii mõnigi osaleja saab selgelt tabama oma eluülesande suundasid.
  Ärgem unustagem hoolitseda oma keha eest, vajadusel osaleda neljapäevastel süvaravi seanssidel (loe järgmist kommentaari).

  Südamlikku ja hingestatud äratundmist!

Lisa kommentaar

Email again: