Enesesabotaaži ja emotsionaalsete vastuolude testimine

-
Kurnavaid enesesabotaaži akte ja emotsionaalsete vastuolude olemust on võimalik endal ja lähedastel testida. Neid saab ise nende olemasolu korral leevendada või sootuks eemaldada. Testimine toimub lihaspingete põhise tehnikaga, mida käsitleb energeetiline psühholoogia. Kui testimine selge, on nii  igapäevaste valikute kui ka suuremate plaanide tegemine selle läbi lihtsam. 
Energeetilise psühholoogia sissejuhatav kursus (kinesioloog, IKC koolitaja Malle Raus) toimus 12.-13. 01.13  Ovaalstuudios. Kordus on 04.-05. mai Athena hotellis, Viimsis.  Registreerimine ja lisainfo tel. 5255658 (Heli) või ep.grupp@hot.ee

Registreerimistasu 20€  Malle Raus`i arveldusarvele

10302011039004  seb tasuda 25. aprilliks, ülejäänud raha hiljemalt 30. aprilliks.

Energeetiline psühholoogia kirjeldab meridiaaniõpetusel baseeruvaid tehnikaid, mida saab rakendada ka eneseabiks. Sellega saab tasakaalustada emotsioone ja hoiakuid, millega takistatakse ja kahjustatakse iseennast. Energeetiline psühholoogia tegeleb energia mõjuga emotsioonidele ja hoiakutele. Energia all on mõeldud akupunktuuri ja sellega sarnaseid meetodeid. Psüühilisi probleeme vaadeldakse siin energiaringluse häiretena. Te õpite tundma, kuidas teatud hoiakud ja ettekujutused muudavad elu raskeks ning eneseabi tehnikaid, mis võivad kiiresti aidata järgmiste probleemide puhul: hirmud, foobiad, raev ja viha, häbelikkus ja süütunne, sõltuvusprobleemid jne. See kursus on kui ettevalmistus edasijõudnute energeetilise psühholoogia esimese astme kursuseks.

Tähelepanu keskmes on siin teatud kloppimispunktide selgeksõppimi-

ne ja töö nendega. Lihasetestimise oskus täiendab võimalusi.

Õppetöö toimub Fred Gallo, energeetilise psühholoogia rajaja, esimese raamatu järgi. Fred Gallo on kliiniline psühholoog ja üks energeetilise psühholoogia pioneere ning rahvusvahelisi juhte.

·       Sissejuhatus kinesioloogilisse lihasetesti,

·        täpne juhendamine,

·        energeetilise psühholoogia kloppimisakupressuurpunktid,

·        isiklik uskumuste skeem/sisemine maakaart,

·        neuroloogiline desorganisatsioon/lühiühendused,

·        enesesabotaaž ja psüühilised vastuolud,

·        peaaju balanss,

·        kloppimisakupressuurmeetodid energia tasakaalustamiseks.

 

12.-13. jaanuar 2013 Tallinnas  

     Laupäeval kell 11.00 – 17.00 , pühapäeval kell 10.00 – 16.30

Kordus on 04.-05.mai Athena hotellis.

Kohvipausid.

Osalejad saavad põhjalikud materjalid edaspidiseks iseseisvaks praktiliseks tegevuseks. 

 

Lektor kinesioloog ja IKC koolitaja Malle Raus www.kinesioloogia.com

Registreerimine ja lisainfo tel. 5255658 (Heli) või ep.grupp@hot.ee

Palun kanda osaluse tagastamatu ettemaks  Malle Raus`i arveldusarvele

10302011039004  seb


Sellel postitusel on 3 vastust

Kiiresti vaja raha? Me saame teid aidata!
Kas olete praeguses hädas või ähvardab teid hädas?
Sel moel anname teile võimaluse võtta uus areng.
Rikkalikuna tunnen end kohustatud abistama inimesi, kes on raskustes, et anda neile võimalus. Igaüks teenis teise võimaluse ja kuna valitsus ebaõnnestub, peab see tulema teistelt.
Ükski summa pole meie jaoks liiga hull ja vastastikusel kokkuleppel kindlaks määratud küpsus.
Pole üllatusi, lisakulusid, aga ainult kokkulepitud summasid ja mitte midagi muud.
Ärge enam oodake ja kommenteerige seda postitust. Palun täpsustage summa, mida soovite laenata, ja võtame Teiega ühendust kõigi võimalustega. võtke meiega ühendust täna aadressil mullerdieter641@gmail.com

Kiiresti vaja raha? Me saame teid aidata! (Muller Dieter, 5. mai 2019)
Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели. (MAVIS CALOS, 12. jaanuar 2015)
Kas teil on vaja kiiresti laenu? kui jah tagasi saada meile e-posti teel:herrymarkloanfirm112@gmail.com (Rev.Dr. Herry Mark, 29. oktoober 2014)

Lisa kommentaar

Email again: