Kuu liigub viimasesse veerandisse 4.08 kl 21.18

Toimub Vanakuuteenistus©4.8.  
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiavälja vabastamiseks ja taastamiseks. Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut. Juulis oli võimsate taevaste portaalide aeg, mille läbimine tõi kaasa väljakutseid. Väljakutsed avaldusid seni lahendamata teemades: ebamugavates meele- ja kehaseisundites nagu näiteks ükskõiksus, nõrkus, hingeldus, higistamine, köhatamine või konfliktides nii iseenda kui teistega.
Vanakuuteenistuse©4.8 toime eemaldab nimetatud seisundite põhjusi, toetades päikeselist kulgemist.

Eelmine,  varjutusega suvekuuma täiskuu teenistus 27.juuli öösel käivitas puhastavad protsessid füüsilisel tasandil. See tähendab, et toimus puhastus rakutasandini, aga ka seda, et käivitas muutused meid ümbritsevas keskkonnas: suhetes, kodus, tööjuures, sõpruskonnas. Muutuste põhjuseks on asjaolu, et on pöördumatult muutumas enesetunnetus. Muutuv enesetunnetus võimaldab selgelt tajuda nii endale vajalikke kui ebaolulisi asju ja teha sobivaid valikuid ning otsuseid, mis muudavad elu tundmatuseni eeloleva 8 aasta jooksul. Tuletan meelde, et plahvatusohtliku Uraani liikumine 15.mail Sõnni tähtkujusse käivitas need plahvatuslikud muutused, mis olid juba aegsasti meie planeedi infrastrukuuri salvestatud.

Selleks, et keha paremini kohaneks kiirete muutusrega, on soovitav jälgida ja korrigeerida oma toidusedelit. Me oleme see, mida me sööme. Meenutage, et taimede geneetiline kooda ja sagedus on tunduvalt kõrgem kui inimeste oma, loomade-lindude oma aga madalam kui inimemestel. Selleks, aidata endal elusagedust tõsta, valide toiduks värvilisi puu-ja köögivilju, sibulat, küüslauku, ohtralt haistmismeelt ergutavaid maitserohelisi, kinoad, läätsesid, väärtuslikku teravilja, pähkleid, seemneid (pähklid ja seemned enne kasutamist leotada üle öö) ja väärtuslikke õlisid, ingveri- ja rohelist teed. Elusageduse tõstmine igapäevaste eluviiside läbi on edu võtmeks eeloleva 8 aasta jooksul. Varahommikul lõppenud Punase Täiskuu teenistuse jooksul laekunud info osalejate kohta viitas selgelt eluviiside muutmise vajadustele. Peentasandite taastamine mõjutab viimasena füüsilist tasandit. Põhilisteks takistusteks füüsilise keha tervendamisel kujunesid madalat sagedust hoidvad toitumis-, mõtte ja käitumismustrid. Vaimne tasand taastub lõplikult siis, kui füüsiline keha on toonuses. Vaimse tasandi tasakaalus hoidmiseks on erinevaid vaimseid praktikaid, mantraid, palveid. Igaüks valib endale sobivad. Ilma nendeta on edasiliikumine vaevaline praegusel plahvatuslikul ajastul.
Täiskuuteenistuse ajal kujunenud tervendav ruum võimaldas osalejate kehal puhastuda vastavalt iga osaleja isiklikele kavatsustele ja valmisolekule.
Järgmine, kahaneva kuu teenistus 4.augustil jätkab puhastavate protsesside toetamist uue tasakaalu ja heaolu saavutamiseks praegusel plahvatuslike muutuste ajastul.

Sul on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 1., 5., ja 13 augustil, kl 22-23.
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldine vabastamine musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 1-2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

Eelmine
Punane Täiskuu 27.07 kl 23.20
Järgmine
Augusti Kuu loomine L 11.08.2018 12:58

Kommentaarid

 • Magissa  •  5. august 2018
  Kahaneva Kuu energias Vanakuuteenistus algas öösel kl 2 ja kestis 6 tundi.

  Nende kuue tunni jooksul toimus osalejate energiatasandite joondamine tervemasse mustrisse. Tervem muster on see muster, mis on igale osalejale omasem, ainulaadsem. See tähendab, et joondumise ajal kadusid osalejate energiaväljast kõik need ebavajalikud manipulatsioonid, millest oldi valmis vabaks saama, ja seda kuni rakutuumani välja. See tähendab, et iga osaleja kogu olemus sai teenistuse ajal õrna puhastuse ja värskenduse, nagu must pesu saab pesumasinas delikaatse pesu ajal puhastuse ja värskenduse. Muidugi teame, et mõnikord on vaja ka pisiparandusi, nagu nööp ette õmmelda, õmblus taastada, auk lappida, Pesumasin seda ei tee. Seetõttu on vaja jälgida, millised märgid hakkavad avalduma enesetunnetuses, valikutes, eelistustes, suhetes ja mujal igapäevakeskkonnas eelolevate päevade jooksul.
  Vanakuuteenistus mõjus ka rahustavalt. Sest ebavajalikud manipulatsioonid tekitasid ebamugavat tunnet, nagu seda teevad ka mustad riided :) See ärritad, muutis kannatamatuks, sundis häbenema, ja põgenema, ja mõnel puhul ka ründama.
  "Kes haiseb? Ega omati mina?"
  Eelolevate päevade jooksul on soovitav teha nii vähe kui võimalik ja just niipalju kui vajalik. On vaja anda endale veidi puhkust ja hingetõmbe aega. Võimalikult palju vaimseid praktikaid - sobivaid mantraid. Viimased sobivad teie omapoolsete pisiparanduste tegemiseks oma energiaväljas. Nagu ka Magissa stiilis tervendav pendeldamine sobib oma energiavälja "lappimiseks", kui tekib tunne ja vajadus pendel kätte võtta.

  Juulikuu jooksul toimusid sügavad nihked planeeti ümbritsevas infrastruktuuris. Nagu tavaliselt selliste portaalide puhul, kaasnes sellega sageduse tõus, kuid seekord tuli kätte ka uusi ja sügavamaid tasandeid, mida saab enda taastamisel/parandamisel kasutada selleks, et eemaldada need algpõhjused, mis saavad alguse kaugemalt veel kui eelmised elud. Räägime sellest järgmistes Pendliringides Kuressaares, Pärnus, Tartus, Võrus, Tallinnas.

  Järgmise, Kuuloometeenistuse toime aitab osalejad ümber häälestada uutele, kõrgematele eesmärkidele ja annab tõuke nende teostumiseks.

  Kohtumiseni!

Lisa kommentaar

Email again: