Augusti Noorkuu

05.08.2022 14:06 Teostub vabastav ja jõustav Kasvava kuu teenistus vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.
Eelmine teenistus
Südasuve Kuuloometeenistuse ajal 28.juuli õhtul (20:55) sai alguse uue elu mustri loomine vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele, järgides kosmilisi joondamisi.
Kuuloometeenistus kestis kaheksa tundi ja lõppes öösel kl 2. Enne Kuu loomist, päevastel tundidel, võis tunda väsimust ja kurnatust. Sest seda südasuvist harrast aega kasutasid mustemad jõud/egregorid uue värske energia ülevõtmiseks. See andis tunda neil, kes on olnud elu(de) jooksul selliste egregoride poolt kasutatud peene vaimenergia kanalitena. See oli hea, sest nii tulid selgelt esile kaasnevad energeetilised kahjud. Mis sai Kuuloometeenistuse tundide jooksul tervendatud.
Kuna tegemist on iidsete kahjudega, on need aegade jooksul jõudnud kujundada kurnava mustri füüsilise keha sügavamatel tasanditel, sh sidekudedes. Sidekoed tagavad mitte ainult füüsilise, vaid ka vaimse ja meele heaolu kehastuses olles. Kuuloometeenistuse lõputundidel toimuski sidekudede sügavamate tasandite virgumine. Vabanemine toimus pingetest, mille põhjuseks oli elu(sid) kestnud energia ülevõtmine. Sellega on kaasnud kehas seletamatul valud ja ka krambid, meeleolu kõikumised, masendus jms.
Tänu selle tasandi pingete vabanemisele taastub igaühe ainulaadne olemusenergia pöördumatult. Olemusenergia määrab kõik, mis meil nüüd ja praegu igapäevaelus toimub. Kuna on toimumas põhjapanevaid universumlikud nihked, on oluline, loome oma uue reaalsuse võimalikult terve olemusenergia mustri järgi. Kuuloometeenistuse toime viis osalejad uuele tasandile kulgemise fraktaalsuses. Uus hea elu luuakse vanalt pinnalt (so vastavalt olemuslikele vajadustele), eemaldades sellest läbivalt kõik piirava ja ebavajaliku.
Kuni 5.augustini on võimalik Kuu loomise hapra, kuid läbiva toime mõjusfäärid tunnetada ja kujundada eelolevaid sündmusi, järgides oma olemuslikku plaani.
Kuu liigub teise veerandisse kl 14.05. Teostub vabastav ja jõustav Kasvava kuu teenistus vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa
Eelmine
28.07.2022 20:55 Kuu loomine
Järgmine
Augusti Täiskuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  5. august 2022
  Kuni 5.augustini oli võimalik Kuu loomise hapra, kuid läbiva toime mõjusfääris tunnetada ja kujundada eelolevaid sündmusi, järgides oma olemuslikku plaani. Kuu liikus teise veerandisse kl 14.05. Teostus vabastav ja jõustav Kasvava kuu teenistus vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele ning kosmilistesse joondumistele. Teenistus kestis 3 tundi ja lõppes veidi peale 17.00.
  Kosmilised võnked on sagenemas, eluvibratsioon Maal tõuseb. See toob kaasa muutused, mis nõuavad rohkem elujõudu. Elujõud võib olla kinni jooksud aegade jooksul tekkinud energiakahjude tõttu. Need kahjud on läbivad, takistades elujõu liikumist nii vaim- kui peentasanditel, olles salvestunud rakutuuma DNA ja geneetilise koodi tasandil. Peentasanditel on muutusi teha lihtne, kuid rakkudesse salvestunud ja seestunud energia eemaldamine on aeganõudev töö. Sellega kaasneb rakkude ja keha kandvate süsteemide ( närvi-, hormonaal-, endokriin-, vereringe, sidekudede süsteem) uuenemine. Tervenemisega kaasneb pigem väsimus kui reipus neil tundidel ja päevil, mil toimuvad ümberkorraldused ja uuenemine. Mida teadlikum neis muutustes olla, seda kiiremini tekib uus jõud. See hõlmab igapäevaseid vaimseid praktikaid, mitmekesist toitu, ja loomulikult piisavalt vett ning vajadusel toidulisandeid. Igapäevased valikud ja harjumused on vaja kohandada oma olemusenergia vajadustele ning eemaldada jõudumööda kõik, mis on sellele külge poogitud, võõras. Mõtet/kavatsust korrates kujuneb sõna; sõnu/palvet korrates kujuneb tegu; tegusid/praktikat korrates kujuneb (tervislik) harjumus, mis muudab iseloomu ja kujundab saatust. Nii on võimalik välja murda isegi kurnavatest isiksuse häiretest, mis elu(sid)kestvaid kannatusi toonud.
  5.augusti Kasvava kuu teenistuse käik, järgides kõiki ülalnimetatud aspekte, oli intensiivne. Alguses ja lõpus toimus osalejate olemusliku energiamustri läbiv joondamine ja tasakaalustamine. Põhitöö toimus energiakanalite (keha meridiaanide) tasandil. Tõsisem pinge avaldus 2. ja 3. meridiaanidepaaris. Neerude- ja kusepõie ning maksa ja sapipõiekanalites. Pinge põhjusteks olid energia ülevõtmised, sellega kaasnev energeetiline kahjustamine (MMK-d, satanistlikud, nõuka aegsed). Oli seiskunud energiat, mille juured ulatusid eelmisesse eludesse ja vaiksesse sünnikanalisse. Kuuteenistuse tulemusena said virgutust vastavad organid, endokriinsüsteem ja sidekudede pealmine tasand. Teenistuse toime kestab mõned päevad, tulemusena keha terveneb ja mingil hetkel tõuseb elujõud.
  Olgem teadlikud!

  Järgmine, augusti Täiskuu teenistus toimub 12.- nda varahommikul ning on taas läbiva toimega.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole: 22 (üks teenistus), 55 (4 teenistust) või 140 (12 teenistust+tasuta kohtumine kestvusega 40 min nädala jooksul peale viimast teenistust). Süvaravi (reedeti kl 22-23) 35. 4+4 kombo 175. Erakohtumine kestvusega 2-3 tundi 150. Pendliring (3h) 50.

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: