Suure Muutuse Aken - "Teekond Südame pühadesse ruumidesse" meditatiivne seanss

Suure Muutuse Akna ja Galaktilise Ühtega kaasnev magnetjoonte kohandumine planeedil esitab tõsise väljakutse meie emotsionaalse, mentaalse ja vaimse tasakaalu säilimiseks eelolevatel kuudel. Teadjanaise tervendav meditatiivne seanss "Teadlikkus: Teekond Südame ruumidesse" aitab valmistuda selle perioodi läbimiseks nii teadmiste kui sobiva seisundi saavutamisega  EEB Stuudios Jakobsoni 14 või kui on kutse teistesse linnadesse, siis ka väljapool Tallinna. 
Meditatiivse individuaalseansi "Teekond Südame pühadesse ruumidesse"  hind on 25€. 
Galaktiline Ühe kui üks meile olulisemaid galaktilisi sündmusi viimase 26 000 aasta jooksul toimus 21.12.12. Sel päeval kl.13.11-13.19 joondusid Maa Kese, Päikese Kese ja Galaktiline Kese. Need 8 minutit muutsid galaktilist tasakaalu, planeedid paiknevad ümber ja maa magnetjooned kohandavad ennast uue positsiooniga galaktikas. Kuna inimene oma olemusel on elektromagnetiline, on kohandused rohkem või vähem tuntavad kõigile. 
23.jaanuaril 2013 toimus  Maa tuuma "restart", 2011 aasta oktoobri lõpuks sinna laetud uus (kuid hästiunustatud vana)  DNA info aktiveerus lõplikult. Uue info aktiveerumisega kustus sealt osa vanast infost. 18.veebruaril avaneb planeedil Suure Muutuse Aken, mis jääb avatuks  pooleks aastaks. Mõjud ulatuvad 2016.aastani. Järgneva kolme kuu jooksul toimubki paralleelselt planeedi magnetjoonte kohandumisega uue DNA info integreerumine meie biohologrammidesse ja füüsilistesse (peen)kehadesse. 
Loengu käigus seletatakse lihtsas keeles, mida see tähendab. 
Vaimse ja mentaalse tasakaalu säilitamine on lihtne, kui emotsioonid on kontrolli all. Emotsioonide kontrollimiseks on mitmeid tehnikaid. Üks neist on mõistuse ühendamine südamega, käbinäärme juhtimine teadmusesse. Seega loengu meditatiivne osa on pühendatud Südame Pühasse Ruumi ja sealt edasi jõudmisele. 
Vajalikud ettevalmistused algavad momendist, mil osaleja otsustab meditatiivse teekonna ette võtta. 
Täiskontakt Südame Ruumiga välistab emotsioonide vastuolud ning aitab püsida sügavas teadmuses, rahuseisundis, mis haarab ka igapäevahetkedes enda ümber loodavat õhkkonda täielikult.

Eksklusiivne meditatiivne loeng toimub 26. veebruaril kl.15.00 merevaatega saalis Tallinnas. Kordusena 27. märts kl.19.00. Kestvus 3.5 tundi. Registreerumine elulill@gmail.com.
Teadjanaine Gabrielle on meetodi omandanud Drunvalo Melchizedeki seminaridel ja retriitidel 2005-2007 planeedi erinevates paikades püramiide aktiveerides.
Meditatiivsel teekonnal osalemise soovist teata elulill@gmail.com, et lisada Sind osalejate listi jooksva info edastamiseks.
Oled südamest oodatud!
Individuaalseanssidena seansid stuudios Jakobsoni 14 või kui on kutse teistesse linnadesse, siis ka väljapool Tallinna. Meditatiivse individuaalseansi "Teekond Südame pühadesse ruumidesse"  hind on 25€. 
Algupärane info: http://www.drunvalo.net/questions/?p=86

Eelmine
Harmoonia taotlus
Järgmine
Ürgse Naiselikkuse piirangute kõrvaldamine Südameruumides 27.03 kl.19.00

Kommentaarid

 • vlad ükssarv  •  18. veebruar 2013
  tulen hea meelega,kui teatate kuhu ja mida osavõtt maksab?Olen Elulillekese asju uurinud ja Drunvalost pean lugu
 • Inge Altmets  •  21. veebruar 2013
  soovin osaleda nimetatud seansil
 • loengud  •  26. veebruar 2013
  kas see antud loeng võiks ka millalgi Tartus aset leida?
 • gbr  •  4. märts 2013
  Meditatiivne loeng toimub kordusena 27.märts kl.19. Teistes kohtades siis, kui korraldaja sealtpoolt poolt.
  27.ks märtiks palun registreeruge aadressil elulill@gmail.com.
 • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
  Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: