Aioni portaal 23.11.13 kl 11.11 pm

-
Laupäeval teostub teadvuse avardumine läbi  Aioni portaali neile, kes valmis kirgastumist oma igapäevaellu lõimima.
Aioni portaali avanemine oli üks vahesammudest täieliku vabanemiseni... See algas 2012 ja kestab aastani 2015. http://2012portal.blogspot.com/
Eelolev aasta 2014 saab olema põnev, pöördeline ja pöörane. Seda naudivad need, kellele meeldivad vaimsed ja energeetilised "benji hüpped". Neile, kes valitsevad oma keha, meelt ja vaimu - kogu olemuslikku energiasüsteemi. Neile, kes mäletavad, kes nad on.

Aioni kohta öeldakse, et ta muundab vanade aegade koorma nagu madu, kes vääneldes eemaldab liigse ja tarbetu, hõõrub läikima iidsete aegade seaduse samba (changes the burden of old age like a snake who sloughs off the coils of the useless old scales, rejuvenescing while washing in the swells of the laws [of time]  http://en.wikipedia.org/wiki/Aion_%28deity%29)
~
Hirmu-, viha-, ja süütundest tekitatud püsivate emotsionaalsete takistuste eemaldamiseks aitan teid individuaalseanssidega kui ka grupitegevusega: 5255658 Magissa.

Vabastav grupiseanss Lemuuria templis ja kristallidega 4.jaanuaril kl 17-20 (Jakobsoni 14, Tln.). Registreerimine elulill@gmail.com või FB-s.Sellel postitusel on 1 vastus

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели. (MAVIS CALOS, 12. jaanuar 2015)

Lisa kommentaar

Email again: