Aasta 2022 tähendus

Kuna aasta 2022 oli hommiku tähendusega ja vastavate energeetiliste mõjutustega, siis aasta 2023 on ilus aeg ärgata.
Kuutempli teenistuste-kaugseansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses nende olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning kosmilistele joondumistele.

Aasta 2022 oli Hommiku tähendusega. Selle määras 12. aprillil toimunud harvaesinev Jupiteri ja Neptuuni konjunktsioon Kalade märgis. Tekkinud energia avaldas oma tugevat mõju sel ajal, kui Jupiter liikus Kalades. Jupiter sisenes Jäära märki 11. mail 2022, kuid liikus tagasi Kalade märki 28. oktoobril ja siseneb lõplikult Jäära 21. detsembril. Seega uue elumustri jõulise kujunemise aeg oli 28.oktoober-21.detsember.

Aprilli teine nädal tõi pöördelisi energiad, mil nii panused kui ka emotsioonid tõusid ülikõrgele ja võisid tuua me eludesse kujuteldamatuid pöördeid. Jupiter ja Neptuun joonduvad meie kosmilises taevas umbes iga 13 aastase järel, kuid Kalades said nad viimati kokku enam kui 166 aasta tagasi. Nende kohtumine Kalade märgis on vaieldamatult kõige intensiivsem energeetiline kombinatsioon, kuna Jupiterit peeti iidsetel aegadel Kalade valitsejaks ja Neptuuni peetakse tänapäevaseks Kalade valitsejaks. See seis kannab endas palju kihte.

Meenutage, mis toimus 13 aastat tagasi. Kas aasta 2009 oli teie jaoks pöördelise tähendusega nagu uus hommik?


Kas ka aasta 2022 kujunes suunamuutjaks?

Samal ajal 2022 aasta 26.septembri Kuuloometeenistuse ajal toimus osalejate selliste tasandite vabastamine, tasakaalustamine ning joondamine, kuhu teenistused tavaliselt ei toimi. See viitas eelolevatele sügavatele muutustele, lähtuvalt globaalsetest muutustest, ja see kõik avaldub meie igapäevaelus 2023 aprillis. Muutused mõjutavad kõiki planeedi kehastusi, kuid vaid need tulevad sellest sujuvalt läbi, keda vanad piirangud, lood ja deemonid ei koorma. Uued kujunevad energeetilised mustrid tervitavad uuenenud/taassündinud inimesi. Kuuloometeenistuse ajal (26.09) toimus selleks vajaliku info ja energeetiliste ressursside salvestumine osalejate olemusenergiasse. See on põhjalik ja vabastav.

Need ümberhäälestumised jätkusid 3.oktoobri Kasvava Kuu teenistuse ajal. Teenistus toimus noorkuu energias osalejate füüsilise keha tasanditel. Nädala jooksul enne 9.oktoobri Täiskuud toimusid jõulised joondumised ülalnimetatud seni kättesaamatute tasanditega. 9.oktoobri südaöise Täiskuuteenistuse ajal toimuski läbiv ümberhäälestumine, mis kinnitas uusi kontakte peentasanditega. Tervendav energia salvestus rakutuumadesse ja käivitus taastumine. Järgneva nädala jooksul avaldusid olemusenergia taastamist takistavate piirangute sügavam kiht ning järgmine, Vanakuu teenistus 17.oktoobril eemaldas neid piiranguid. Teenistus algas kl 19.15 osalejate rakutuumade (DNA ja geneetiline kood) korrastamisega, uute energiatega kohandamiseks. Tulemusena avaldusid peidetud blokeeringud rakutasandil: seestunud energia, energia ülevõtmise kahjud ja nõuka aegsete energeetiliste mõjutuste kahjud, millede juurpõhjused ulatusid baasmustritesse ja vaimse sünnikanali kahjustustesse. Nende eemaldamine võis tunda anda keha piirkondades pingete ja valuaistingutena. Võimalik higistamine.

Selleks, et tervenemine ja ümberhäälestumine oleks kestev, on vaja igapäevaseid füüsilisi praktikaid nii meridiaanide kui sidekudede tasandil. Sellisel viisil vanad kurnavad teemad kaovad läbivalt, ka teadvusest. Tähelepanelikud inimesed tajuvad uusi võimalusi.
25.oktoobri Kuuloometeenistus kujundas ja häälestas osalejate olemusenergia kõiki tasandeid vastavalt uutele energiatele. Uue elukorralduse skeem muutus selgemaks (vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele), muutes võimalikuks uute elukorralduse plaanide tegemise ajal, mil Jupiter liikus Kalades 28.oktoobrist kuni 21.detsembrini.
23.detsembril kell 12.17 oli Kuu loomine pööripäeva järgses läbivalt hapras energias. Kuuloometeenistuse toime oli olemusenergiat läbiv, selle tulemusena eemaldusid pinged ja takistused osalejate elujõu taastamisel ning tervenemisel. See jätkus 2022 aasta viimase teenistuse, Kasvava Kuu teenistus ajal öösel vastu 30.detsembrit. See teenistus kestis 48 tundi ja lõppes 1.jaanuari varahommikul kell 3.20, luues energeetilise silla 2022-2023.

Kuna aasta 2022 oli hommiku tähendusega ja vastavate energeetiliste mõjutustega, siis aasta 2023 on ilus aeg ärgata.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ajal toimub jätkuvalt kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad vabalt sirutada ja hingata. Milliste tasandite ja millest?
Tasandid:
vaimsed peentasandid,
füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),
ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus.

Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime vabastab energeetiliselt ka elu-, töö- jm kohti, kui need nimetada enne teenistust.
Kuutempli teenistused toimivad (sala)kingitusena ka lähedastele.
Kuutempli teenistused e kuuteenistused toimuvad  korra nädalas kuufaaside vahetumise ajal alates 2014 aasta märtsist.

Ole hoitud!
Magissa
magissameedia@gmail.com
©2023 Magissa
Eelmine
07.01.2023 01:08 Täiskuu
Järgmine
Kahanev kuu 15.jaanuaril

Lisa kommentaar

Email again: