8.8 Augusti Vanakuu

08.08.2023 13:28  liigub Kuu viimasesse veerandisse. Toimub Vanakuuteenistus, mis toetab osalejaid lõimumisega uutesse "8.8 energiakoodidesse" portaalide läbimisel vastavalt olemuse vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Traditsiooniliselt on august see kuu, mil midagi ei juhtu, mil maailm lõõgastub ja läheb puhkama. Seega on huvitav, et kogu selle aja jooksul on Veenus 40 päeva retrograadne, mida peetakse "pühaks ajaks". See kuu on lõõgastumiseks ja igapäevase vaimse praktika (olemusenergiat taastava pendeldamise) teostamiseks, et tõusta perioodi lõpus kõrgemale sagedusele.

Selle kuu kõige olulisem sündmus on "Lion’s Gate" portaal, mis on võimsaim 8. augustil.
8.8. See juhtub siis, kui Siirius, Maa ja Päike Lõvi märgis joonduvad Giza suurte püramiidide ja Sfinksiga. Lõvi on märk tõelisest positiivsest jõust, julgusest, loovusest, inspiratsioonist ja jumaliku meheliku energia õigest kasutamisest.
Sel ajal on võimalik Päikeselt vastu võtta valguse koodi aktiveerimisi, et kiirendada oma tundlikkust ja see toetab nihet kogu planeedil. Sel aastal toimub sel ajal massiline hingede ärkamine oma teele, oma olemuse selge tajumine.

Numbri 8 vibratsioon viib teid tasakaalu. See toetab ambitsioonides, suurtes unistustes ja plaanides - kavatsustes - , andes teile enesekindlust ja sihikindlust. See toob ka palju õnne ja õnnestumisi.

Veelgi olulisem 88 on "MINA OLEN" ehk Monaadi (olemusenergia) vibratsioon. Selle numbri kirjutamine või ütlemine aitab kontakti saada iseendaga täies mahus.

Lionsgate 8.8 on väga eriline aeg oma unistuste ja visioonide üle mõtisklemiseks. See on võimas aeg manifesteerida neid usu ja külluse teadvuses. Pidage meeles ka seda, kuidas tänulikkus avaldub. Kui olete kellelegi siiralt ja südamest tänulik, tahavad nad teile rohkem anda. Nii ka teie Monaad. Teie suur MINA OLEN - olemusenergia teadvus - on teie ehe olemus ja kui olete tänulik, võivad imed juhtuda.

8.augustil kell 13.38 liigub Kuu viimasesse veerandisse. Toimub Vanakuu teenistus, mis toetab osalejaid lõimumisega uutesse "8.8 energiakoodidesse" portaalide läbimisel vastavalt olemuse vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Jätkub energeetiline ettevalmistus Küprose rännakuks.

Juuli oli Maa jaoks väga võimas ja imeline kuu. Paralleelselt 33-päevase fraktaalse portaali toimega oli aeg, kus Päike oli Vähis, veemärgis, mis keskendub kodule ja perele, kuid liikus kuu lõpus Lõvi, Lion's Gate märki.
Tähtis oli ka särav täht Siirius, mis liikus koos meie Päikesega oma erilise tõusu suunas. See tähendas, et Siiriust oli näha koidikul taevas kõrvuti Päikesega, jättes mulje kahest päikesest. Vanad egiptlased nimetasid neid valgeks ja siniseks päikeseks.
Sirius on tarkade Täheõpetajate kodutäht, kes töötas koos egiptlastega, et meenutada neile teadmisi, mis Atlantise langemisel kaduma läksid. Nad toovad meile jätkuvalt Lõvide Värava ajal valguskoode ja tarkust, mida meie Päike võimendab. Ja muidugi, kuna Päike on praegu väga aktiivne, intensiivistuvad need Valguskoodi energiad.
Kuninglikud tähelõvid ja päikesetulelõvid olid samuti väga aktiivsed, valmistudes Lions Gate'iks, pühaks portaaliks, mis tähistab meie teekonna järjekordset spiraali ja tsüklit Maal.
Räägitakse ka Galaktilise Sügava Inimese esilekerkimisest, kes suudab sukelduda sügavale Maa kihtidesse ja tõusta kõrgele Allikani, kogudes endasse palju tarkusetase. See uus võime on põhjus, miks nii paljud meist tunnevad end veidralt, kuna meie aju töötab kõigil sagedustel alfast delta ja oomegani ning seda kõike ärkvelolekus. Õpime seda integreerima "tavalise" eluga.
Põnev on ka uue põlvkonna sissetulevate hingede laine, mida nimetatakse Diamond Starfire'i - Teemant- Tähetule - lasteks ehk Starfire'i/Tähetule lasteks. Neid on saabunud alates 2017. aastast, et aidata meil tõsta oma sagedusi Uue Maa tasemele. Nad on võimsad ja tundlikud ning sügavalt seotud Maaga ning oma Galaktiliste ja Inglijuurtega. Nad on kaastundlikud ja puhtad hinged, kelle missiooniks on aidata meil luua Uue Maa ja Uue Maa kogukondi.
Seega juuli oli maagiline sissejuhatus mõistatusi täis augustile, mil tervitatakse Tähelõvisid, Starfire lapsi ja Siiriuse täheõpetajaid oma energiatesse!

Selliste kosmiliste mängude keerises toimunud Täiskuuteenistus 1.augustil kestis viis tundi ning lõppes järgmise päeva esimestel tundidel.
Teenistus oli läbivalt joondava ja tasakaalustava toimega, toetades kohanemist uute energiakoodidega, eemaldades pingeid kõige sügavamatelt eksistentsiaalsetelt tasanditelt.
Teenistuse ajal toimus lainetena satanistlike kahjude, seestunud energia, energia ülevõtmiste, nõuka egregori kahjude, eelmiste elude pingete ja vaimse sünnikanali läbimise pingetest vabastamine. Teenistuse toimel vabanesid osalejad iidsetest piiravatest koodidest ning  vaimse lülisamba kõikide tasandidite seiskunud energiatest. Leevenesid massiivse psüühilise vastuolu pinged.
Teenistuse toime jõudis rakutasandini, käivitades tervenemise kroonilistest seisunditest, toetades kosmiliste portaalide läbimist.

Kuuteenistuste mõju on kestev, luues uusi võimalusi eelolevatel aastatel.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda. Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid:

vaimsed peentasandid,

füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),

ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus jne

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.


Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba üle üheksa aasta - alates 2014 märtsist.

Ole hoitud!

magissameedia@gmail.com
©2023 Magissa

Eelmine
01.augusti 21:32 Täiskuu
Järgmine
16.08 12:38 Kuu loomine

Lisa kommentaar

Email again: