31.07.2021 16:16 Vanakuu

Vanakuuteenistus on 31.07.2021 kl. 16:16. Jätkub pingete maandamine ja blokeeringute eemaldamine läbi kõikide tasandite vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.
Eelmine teenistus
Täiskuu tipp oli 24.juulil kl 5.37. Täiskuuteenistus kestis kolm tundi enne ja kolm tundi peale seda, kokku kuus tundi.
Täiskuuteenistus keskendus energiakanalite vabastamisele. Energiakanalite vabastamine loob ühenduse keha ja peentasandite vahel. See ühendus võimendab keha, hinge ja vaimu kontakti. Keha, hinge ja vaimu kontakt tagab kõrge eluvibratsiooni, tervenemise ja hea tunnetuse. See toetab praeguste ümberhäälestuste protsessi. Universumis ja planeedil kestab ümberhäälestus veel paar nädalat. Ees on huvitavad, kuid rasked ajad.
Täiskuuteenistuse ajal toimus energiakanalite vabastamine vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja kavatsustele. Toimus intensiivne joondamine ja tasakaalustamine.

Järgmine, Vanakuuteenistus on 31.07.2021 kl. 16:16. Jätkub pingete maandamine ja blokeeringute eemaldamine läbi kõikide tasandite vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.

Osalemise soovi saab kinnitada siin: https://magissa.ee/registreerumine.

©2021 Magissa
Eelmine
Südasuve Täiskuu
Järgmine
Kuuloometeenistus

Kommentaarid

 • Magissa  •  31. juuli 2021
  Vanakuuteenistus algas kolm tundi enne Kuu liikumist viimasesse faasi ja kestis kuus tundi.
  Täiskuu energias alanud Vanakuuteenistus oli tugevalt vabastava toimega. Vanakuuteenistus eristus kolmeks faasis, millest esimene kestis kolm tundi, teine tund aega ja viimane kaks tundi. Viimase faasi ajal toimus vabanemine nõuka aegsetest energiakahjudest. Need olid püsinud keeruliste kombinatsioonidena peentasanditel, takistades osalejate olemusenergia liikumist. Need takistused olid aja jooksul kujunenud massiivseteks psüühilisteks vastuoludeks. Vastuolude pingete leevendamine toimus teenistuse teise faasi ajal. Psüühilised vastuolud omakorda avaldusid 2 ja 6 meridiaanide paari ummistus tema. Meridiaanide pinge eemaldus kuuteenistuse esimese faasi ajal.
  Vanakuuteenistuse tulemusena toimus osalejate olemuse kõikide tasandite joondumine - keha, hinge ja vaimu joondumine. See ühendus tagab tervenemise, selguse valikute tegemisel ning elujõud tõuseb. Eelolevatel kuudel on heaolu ja tervise võtmeks kõrgeim võimalik olemuslik sagedus.

  Järgmine, Kuuloometeenistus paneb aluse eeloleva kolme kuu heaolule vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.

  Kuuteenistused tagavad osalejatele energeetilise kaitse sellest hetkest, kui on kinnitatud osalus kuuteenistus(t)est Südamerahu kontol, või mõnel muul viisil.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: