30.08.2021 10:13 Vanakuu

30.augusti Vanakuuteenistus viib osalejad uuele energiasagedusele.
Eelmine teenistus
22.augusti Täiskuuteenistus algas kl 15 ja kestis kümme tundi.
Täiskuuteenistus täitis tühjad kohad uue toetava energiaga vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Kuuteenistuse ajal eemaldus osalejate energiasüsteemist seiskunud energia kuni eelmiste elude ja vaimse sünnikanali algpõhjusteni. Aja jooksul oli see energia avaldunud lülisamba nõrkusena, südamehaavadena, rakutuumades kahjudena, energeetiliste manipulatsioonide pingetena. Kõik nimetatud pinged ja kahjud said leevendust ning energiasüsteem on taastumas, lõimudes uue energiaga. Tervenevad kroonilised seisundid. Tõuseb elujõud. Võib esineda tervenemise kriise.

Järgmine, 30.augusti Vanakuuteenistus viib osalejad uuele energiasagedusele.

Osalemise soovi saab kinnitada siin: https://magissa.ee/registreerumine.

©2021 Magissa

Eelmine
P 22.08.2021 15:02 Täiskuu
Järgmine
07.09.2021 03:52 Kuu loomine

Kommentaarid

 • Magissa  •  1. september 2021
  Augusti viimane, Vanakuuteenistus algas 30-ndal kl 10.13 - hetkel, mil Kuu liikus viimasesse veerandisse.

  Vanakuuteenistus kestis 12 tundi ning selle käigus viidi osalejad uuele energiasagedusele vastavalt nende valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele. Selle käigus avaldusid ja eemaldus järgmised pinged:
  Seiskunud ehk seestunud energia rakutasandil (rakumälus);
  Osalise ja täieliku energia ülevõtmiste kahjude pinged rakutasandil;
  Seiskunud ehk seestunud energia keha lähedaste peentasandite energiakeeristes ja ühendustes.

  Vanakuuteenistuse ajal toimus osalejate energia aktiveerimine - toimus nende energiakeeriste ja ühenduste taastamine, mille ummistused olid tekkinud energia ülevõtmiste tulemusena. Energia ummistused/seestunud energia oli tekkinud, kuna ülevõtmisega tekkinud kahjustused ei olnud iseeneslikult eemaldunud suvise üldise energiasageduse tõusmise käigus.
  Vanakuuteenistuse tulemusena võis tekkida tervenemise kriis. See on seisund, kus enesetunne võib muutuda halvemaks kui enne, sest rakumälus aktiveerusid valusad mälestused. Aktiveerimine toimus selleks, et kahjudlõplikult eemaldada ja energialiikumine taastada. Takistusteta liikuv energia tagab elujõu ja üldise tervenemise.

  Öösel vastu teisipäeva 07.09.2021 kl 03:52 on Kuu loomine. Toimub Kuuloometeenistus uues energias - uute võimaluste loomine ja takistuste eemaldamine nende teel.

  Osalemise soovi saab kinnitada siin: https://magissa.ee/registreerumine.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: