20.04.2023 07:12 Kuu loomine

20.aprilli Kuuloometeenistuse toime tuleb läbivalt koondava ja tasakaalustavad toimega ning mõjub osalejatele erineval viisil. Võib esineda meeldiva vabanemise ja äratundmise hetki, aga ka lahendamata blokeeringute süngeid varje.
13. aprillil liikus Kuu viimasesse veerandisse. Toimus tasakaalustav Vanakuuteenistus, mis kestis kuus tundi ja lõppes õhtul kella viie paiku. Teenistuse toime  tasakaalustas osalejate peentasandeid* vastavalt valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele nelja päeva jooksul.
Siis algas kevadise Kuu loomise toime, mis seekord on ainulaadse toimega planetaarsete joondumiste tõttu. Toimub intensiivne nihe energiatasandites, mis mõjutab kõiki vastavalt sellele, kuidas on veedetud viimane aasta. Mida teadlikumalt on toimunud vanade mustrite põhjuste** sulatamine kõikidest olemusenergia tasanditest*, seda tõhusam on 20.aprilli Kuuloome toime, luues igapäevaellu uusi vastavaid mustreid.
Kuuloometeenistuse toime tuleb läbivalt koondava ja tasakaalustavad toimega ning mõjuh osalejatele erineval viisil. Võib esineda meeldiva vabanemise ja äratundmise hetki, aga ka lahendamata blokeeringute** süngeid varje.
Kuuloometeenistus 20. aprillil toetab hea toonuse loomist ning vabastab energeetilisi takistusi** osalejate olemusenergias.*

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid:
vaimsed peentasandid,
füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),
ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus.

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses nende olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba üheksa aastat - alates 2014 märtsist.

Ole hoitud!
magissameedia@gmail.com
©2023 Magissa
Eelmine
Täiskuu 6.aprillil
Järgmine
28.04.2023 00:20 Noorkuu

Lisa kommentaar

Email again: