11.11 Kasvav Kuu

11.11.2021 kl 14:46 liigub Kuu teise faasi. Toimub Kasvava Kuu teenistus.
Eelmine teenistus
Kuuloometeenistus kestis kuus tundi ja lõppes 5.oktoobri varahommikul kl 5.
Kuuloometeenistuse ajal toimus nende takistuste eemaldamine, mis kahjustasid keha, hinge ja vaimu ühendust. Kuuloometeenistuse viie tunni jooksul virgus autonoomne närvisüsteem. Sellest eemaldusid musta maagia kahjustavad mustrid, seestunud energia, energia ülevõtmise kahjud, baasmustrite piirangud, nõuka aegsed energeetilised kahjud ja vaimse sünnikanali läbimisel tekkinud ebakõlad.

Järgmine, Kasvava kuu teenistus 11.novembril taastab osalejate kontakti kõrgemate aspektidega vastavalt nende kavatsustele, valmisolekule ja vajadustele.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
 
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.

Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole.

©2021 Magissa

Eelmine
04.11.2021 23:14 Kuu loomine
Järgmine
Täiskuu 19.11.2021 10:57

Kommentaarid

 • Hiie Akki  •  10. november 2021
  Tere. Soovin osaleda Kasvava kuu seansil. Võimalusel,palun kodu ja töökoha puhastust. Panus on teele saadetud. Tänud eelmiste seansside eest.Hiie.
 • Magissa  •  12. november 2021
  Kasvava kuu teenistus 11.novembril kestis neli tundi ja lõppes 15.46, taastades kontakti kõrgemate aspektidega vastavalt osalejate kavatsustele, valmisolekule ja vajadustele.
  Takistustena ilmnes seestunud energia, osalise ja täieliku energia ülevõtmise kahjud, nõuka programmide piirangud, eelmiste elude kurnavad mustrid ning vaimse sünnikanali kahjud. Nimetatud takistused leevenesid, toimus olemusenergia tasandite joondumine ja tasakaalustamine. Olemuslike vajaduste rahuldamise energia ja info liigub vabamalt.

  Järgmine, Täiskuuteenistus toimub 19.11.2021 10:57. Novembri täiskuu ajal toimub rakutasandil korrastamine - keha tervenemise toetamine.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  

  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.

  Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole.

  ©2021 Magissa
 • Hiie Akki  •  18. november 2021
  Tere Magissa. Soovin osaleda Täiskuuteenistusel. Võimalusel,palun kodu ja töökoha puhastust. Aitäh Sulle imeline naine. Nendel teenistustel on hindamattu väärtus minule. Panus on teele saadetud. Ole hoitud.Lugupidamisega Hiie.

Lisa kommentaar

Email again: