10.03.2022 12:45 Kuu liigub II faasi

10.03.2022 12:45 liigub Kuu II faasi. Kasvava kuu teenistuse jooksul toimub osalejate olemusenergia läbiv jõustamine vastavalt valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele.

02.03.2022 19:35 Kuuloometeenistus põletas vanu alateadlike piiranguid selleks, et virgutada vaimseid tasandeid ning panna alus uutele elujõulistele mustritele vastavalt vaimsete seaduste ja olemusenergia vajadustele. Kuuloometeenistus kestis viis tundi.
Kuuloometeenistuse ajal toimus osalejate olemusenergia tasakaalustamine läbi kõikide tasandite. Virgus eluenergia. Vanad, eemalduvad piirangud võisid avalduda nii füüsilisel tasandil kui meeltes, meenutustena kunagistest pingelistest aegadest ja valusatest kogemustest. Praegu on iseendas võimalik teadlikult teha nn "inventuuri" ja teha otsuseid, eemaldamaks oma elust kurnavaid suhteid, olukordi ja käitumismustreid. Nende asemel ilmnevad uued võimalused. Kavatsused eemaldada ebavajalik ning lubada endale uusi kogemusi määravad järgmiste teenistuste toime.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120. 1.aprillist muutuvad toetused teenistustel osalemiseks.

©2022 Magissa
Eelmine
Kuu loomine 2.märtsil
Järgmine
18.03.2022 09:17 Täiskuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  13. märts 2022
  10.03.2022 12:45 liikus Kuu II faasi. Kasvava kuu teenistuse jooksul toimus osalejate olemusenergia läbiv jõustamine vastavalt valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele. Teenistus kestis 12 tundi ja lõppes reede esimesel tunnil. Kasvava kuu teenistuse ajal vabanesid osalejad pingetest, mille põhjuseks olid energeetilised kahjud (sh nõuka ja energia ülevõtmiseks) ja seestunud energia. Kahjude juured ulatusid teistesse eludesse ning vaimsesse sünnikanalisse. Teenistuse viimastel tundidel toimus intensiivne tasakaalustamine ja joondamine läbi osalejate olemusenergia.

  Järgmine, Täiskuu teenistus toimub 18.märtsil. Täiskuu tipp on kl 9.17.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
  Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120.
  1.aprillist muutuvad toetused teenistustel osalemiseks.

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: