Noorkuu 4.08: teiste elude iidsetest needustest ja lubadustest vabastamine

-
Needused on teatud osavad energeetilised manipulatsioonid, mis on teostatud iidsetel aegadel ja mõjuvad selles elus. Neile, kes on terved, tugevamad ja kehtestavad ennast oma väes, pole mõju tunda või ei toimi üldse, vabanedes iseeneslikult. 
~
Marss liigub alates 26.juulist Skorpionis ja Jupiter alates 16.juulist Lõvis ja 2. augustil moodustavad nad kvadraadi. Idamaade astroloogias kannab Jupiter Guru nimetust ja Marssi peetakse okultismi õpetajaks. Lähinädal võimaldab saada jõulist õpetust sellest, kuidas teadvus liigutab vägesid maisemal ja vaimselt (peenemal) tasandil. Skorpion võimaldab suurpuhastust, seda siis juhul kui on midagi puhastada*.
4.august Kuuseansi sisuks on teiste (seekord ka kõrgtaseme) elude energia lõimimine sellesse ellu. See algab uue, igale oma sfäärienergia allalaadimisega isiklikku olemusenergiasse, mis toimib puhastava ja vabastava värske energialaenguna. 


Osaluse kinnitamine kuni 15.50 esmaspäeval.
Olenemata pangast.

Teadmiseks: 
Kuuseansi toime jääb mõjuma ka siis kui see läbida üksikult.
Kuna aga portaalid on praegu avatud, iidsed sügavad manipulatsioonid on nähtavad eemaldamiseks, siis on mõistlik jätkata. Kuni see periood kestab. Terve tsükli koondpanus soodne.
~
Kuuteenistuse ajad ja soodsad valikud:
http://telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik
* https://www.facebook.com/heie.tuli/posts/833487503335602:0
 Kui energiasüsteemiga kui olemuslikku infot kandva väljaga on iidsetel aegadel manipuleeritud, toob see ellu alateadlikke korduvaid käitumis- ja mõttemustreid, mis kurnavad ja viivad eemale soovitud eesmärkidest ja hingerahust. Eriti kurbade tagajärgedega on need kahjud, mis teostatud naisväe keerisesse ja pärsivad rõõmusid. Just praegu soosivad tähed iidsetest baaspiirangutest vabanemist.
   Terve energiasüsteem on tugeva tervise ja igapäevase tingimusteta rõõmu vundament. 
Kuufaasi vahetumise ööl (või 24 tunni jooksul), mis on  04.08.2014 kl 03.50, toimub taas iidsetest manipulastioonidest, vannetest, needustest kui energeetilistest manipulatsioonidest vabastav seanss. See seanss on neile, kes on valmis vabanema. Kes   märkavad oma elus ja tervises kurnatuse ja ebasoodsate märkide järjekindlat avaldumist. Kes on valmis ja julgevad vabaneva energia suunata uutesse algustesse, vaba elu kõrgematesse sagedustesse. Selle seansi eripäraks on, et vabastamisele tulevad piirangud, mis kaasa võetud kõrgtsivilisatsiooni eludest teistel planeetidel. Me hakkame jõudma oma eheda olemuseni, selleni, kes me tegelikult oleme. 

Teadmustunnetuse teenistuse ajal aja toimub Maa sfäärides seni kasutult asuva energia  allalaadimine igale osalejale kättesaadavaks infoks ja igapäevaseks väeks. Iidsete manipulatsioonide piirangud vabanevad eksponentaalselt, muutudes vabaks lisaenergiaks juba vabanemise hetkel.  See seanss on neile, kes on valmis vabanema. Kes   märkavad oma elus ja tervises kurnatuse ja ebasoodsate märkide järjekindlat avaldumist. On toimumas naisväe eksponentaalne vabanemine. See vajab julgust. 

Kuufaasi vahetumisele eelneval ja järgneval ajal jälgige märke ja enesetunnet. Kui tunnete, et vajate puhlust, lõõgastuge koos või omaette.   

Seanss teostatakse energeetika peentasanditel: seansi ajal pole ehk füüsilisel tasandil tuntav, kuid mõju avaldub edaspidi. Seetõttu on siis oluline jälgida, mida te oma elu hetkedes saate teistmoodi teha. Tekivad võimalused tunnetada ja teadvustada rohkem infot, laiendada oma valikuid, otsuseid, muuta väärtushinnanguid. Tulemusena muutuvad suhted, eriti paarisuhted, lahenevad olukorrad, avanevad uued võimalused suhete, töö, elukoha ümberkorraldamiseks.

Kaal hakkab langema kohe, kui energiasüsteem on toidetud Maa sfääridest ainuomase energiaga, mis ühtlasi vabastab organismi piirangutest. Energiasüsteemi "nälja" ja energiavoolu piirangute, blokeeringute tõttu ongi keha tõstnud kaalu, et puuduolevat kompenseerida. 

See iidsete piirangute ja Naisväe vabastamise seanss on üks meljasest kuufaasi seansside tsüklist. Ta toimib tõhusalt neile, kes on jäänud kinni naisväe väljendamisel või selle vastuvõtmisel. Kuna iidsed needused on olnud aluseks vanemate valikul selles kehastuses, on hea kaaluda, kas teeb head ka geneetilise koodi tervendamine täikuu ajal järgmisel nädalal. Edaspidi on võimalik oma energiasüsteem, kodu jm kohad vabastada ka liigsetsest võõrkogumitest, sh surnud hingedest,  ja energiavampiiridest. Jälgige endale sobivaid seansse kuufaaside vahetumise aegu http://telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik Järgmine teiste elude tervendamise seansid on  septembris.  
 
Teiste elude energia vabastamise seansist osalemise tagab PANUS 7€ Südamerahu kontole* .  Seanssi võib teha (sala)kingitusena lähedastele, lemmikloomadele, gruppidele.  Kui on soov autot puhastada, siis auto on ka osaleja, mitte koht.. 
  Seanss toimib ka kohtade puhastamiseks, koha nimi on vaja seansile kaasamiseks nimetada (vaba).   
Seansi ajal toimunu kirjelduse avaldan uudise kommentaaris siinsamas.
Tagasiside ja juhiste saamiseks jälgige siinseid uudiseid.

 
   * Sinu Südamerahu konto:       SEB         Selgitusse osaleja(te) ees- ja perenimi.  Ühe maksega võib edastada mitme osaleja panuse vastavalt osalejate arvule: perekond, meeskond, firma vms. Nt. 3-liikmeline perekond - panus 21€ või  firma YUM` ja tema asukoht Pärnade allee 7 -  panus 7 €. (Firmaomanikele hea võimalus tasakaalustada mees-naiskonna peentasandeid).
~

Vaimsete seaduste järgi on teie ENERGEETILINE PANUS Südamekontole KUUseansi käivitamiseks ja toimimiseks. Ma ei osuta teenuseid. Ma olen teenistuses, kus ei ole tasu, on vaid osalejate energeetilised panused, energeetiline osalus. 

Kui soovite selgitusse nimetada lisaks osalejate Südamerahule, nimedele ja kohtadele veel midagi, siis nimetage seda õige nimega - energeetiline PANUS või OSALUS.

Ühised Kuuseansid on meie ühine asi ja looming, kus me kõik oleme võrdsed partnerid, igal oma kohustus, vastutus ja panus.
Sellise mõiste nagu "tasu" võib välistada edaspidi osaluse Kuuseanssidel jt algset väge taastavatel sessioonidel. 
~

Sellel postitusel on 175 vastust

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com,,, (FIFOCapitals@gmail.com , 19. september 2018)
Head päeva,

Oleme seaduslik ja usaldusväärne raha laenuandja. Laename raha inimestele, kes vajavad rahalist toetust, anname laene inimestele, kellel on halb krediit või kellel on raha vaja, et nad saaksid investeerida äritegevustesse. Nii et otsite kiiret laenu? Teil ei pea muretsema, kuna olete õiges kohas, kus pakume laene madala intressimääraga 2%, nii et kui teil on vaja laenu, mida peaksite lihtsalt võtma meiega selle e-posti aadressi kaudu: mobilfunding1999@gmail.com

LOANI KASUTAMISE TEAVE, MIDA TEIE VAJALIK ...

1) täisnimed: ............
2) Sugu: .................
3) Vanus: ........................
4) Riik: .................
5) telefoninumber: ........
6) Amet: ..............
7) Kuu sissetulek: ......
8) Nõutav laenusumma: .....
9) Laenu tähtaeg: ...............
10) Laenu eesmärk: ...........

Tänan (Jeremy, 7. september 2018)
Head päeva
Kas teil on vaja laenu oma arvete tasumiseks? õppelaen, võlgade konsolideerimise laen, tagamata laen, riskikapital, Kas teil on vaja isiklikku või ärilaenu? Kas teil on vaja laenu teistel eesmärkidel või vajate laenu, et investeerida tehasesse Äriettevõte jne ... Kui jah, võtke meiega täna ühendust E_maili laenuga ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Pakume suurimat laenu 100 miljonit dollarit ja pakume laene pangatähtedega, dollarites ja eurodes kuni 5 000 000 krooni. Pakume 2-protsendilist laenu 1-30 aastaks. Anname teile kahe kuu möödumisel enne igakuise makse algust. .... palun pöörduge meie poole eespool E_maili kaudu.
Parimate soovidega
Donald Lee. (Mr donald lee, 2. september 2018)
Head päeva
Kas teil on vaja laenu oma arvete tasumiseks? õppelaen, võlgade konsolideerimise laen, tagamata laen, riskikapital, Kas teil on vaja isiklikku või ärilaenu? Kas teil on vaja laenu teistel eesmärkidel või vajate laenu, et investeerida tehasesse Äriettevõte jne ... Kui jah, võtke meiega täna ühendust E_maili laenuga ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Pakume suurimat laenu 100 miljonit dollarit ja pakume laene pangatähtedega, dollarites ja eurodes kuni 5 000 000 krooni. Pakume 2-protsendilist laenu 1-30 aastaks. Anname teile kahe kuu möödumisel enne igakuise makse algust. .... palun pöörduge meie poole eespool E_maili kaudu.
Parimate soovidega
Donald Lee. (Mr donald lee, 2. september 2018)
mul on vaja isiklikku laenu, et alustada oma äri või laiendada oma äri? Kas teie ettevõte, ettevõte või tööstus vajab rahalist toetust? Anname laene huvitatud isikutele, kes otsivad heauskselt ja jumalakartlikult võlakirju. See finantseerimisasutus laene klientidele, kes on huvitatud @ 2% määraga. See on disainiprogramm, mis sobib teie eelarvega, ilma ettemakseta, kui teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu saamiseks, võtke meiega ühendust aadressil: kplenders@outlook.com (Hope elinal, 1. september 2018)
Kas vajate hädaolukorda? laen alustada
äri või maksma
arveid saate siis, kui olete õiges kohas, võtke meiega ühendust niipea kui võimalik
täna kell
finance.micro1@gmail.com

perekonnanimi:
nõutav laenusumma:
sugu:
riik:
telefon:

MÄRKUS. Kõik kirjad tuleb saata aadressil finance.micro1@gmail.com (financia, 29. august 2018)
Tere

    Kas vajate kiiret laenu oma rahaliste vajaduste lahendamiseks? Pakume laene vahemikus 2000 kuni 50, 000, 000, oleme usaldusväärsed, võimsad, kiire ja dünaamilised, ilma krediidikontrollita ja 100% -lise tagatisega välislaenud ülekandeperioodi jooksul.

    Samuti väljastasime laenu kogu valuutas, mille puhul on kõigi laenude puhul 2% intressimäärad ... Kui olete huvitatud, võtke meid selle meili kaudu tagasi.

Kui soovite, pöörduge tagasi meie poole, kui olete huvitatud

E-post: easyloanfirm2020@gmail.com
WhatsApp: +14062845321

Lugupeetud
Härra Derek Douglas
easyloanfirm2020@gmail.com

Laenupakkumine (Härra Derek Douglas, 23. august 2018)
Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com,,, (FIFOCapitals@gmail.com , 22. august 2018)
Head päeva,

  Ma olen Laura Wayne Estonia Ühendriikidest, ma olen kaks last lesega, ma olin kinni finantsolukorrast AUG-9-ndas 2018. aastal ja mul oli vaja refinantseerida, et saaksin maksta oma arveid, pankade võlgu ja võtta oma lastele hea kaart .

   Ma proovisin otsida laene erinevatelt laenudelt, nii era- kui ka äriklientidelt, kuid mitte kunagi edukalt, ja enamik panku kukkusid mulle halva krediidi tõttu. Kuid Jumal mind aidates tutvustasin ma eralaenu laenuandjale, kes andis mulle täna laenu summas 30 000 dollarit. ma olen väga õnnelik, kui peate võtma ühendust ühegi ettevõtte või äriühinguga tagatiseta laenu tagamise, krediidikontrolli puudumise, ühtegi allakirjutanu, kellel on vaid 3% intressimäär ja paremad tagasimakseplaanid ja -graafikud.

  Palun võtke ühendust pr. Nancy'iga, ta ei tea, et ma teen seda, aga olen nii õnnelik, ja ma otsustasin anda inimestele rohkem teada oma ja ka
Ma tahan, et Jumal õnnistas teda rohkem.

   Võite võtta ühendust pr. Nancy Austiniga tema e-posti aadressil: nancyloanhelp@gmail.com
Laura Wayne (Laura, 15. august 2018)
Head päeva,

Ma olen registreeritud eraõiguslik võlausaldaja. Anname laene, mis aitavad inimestel ja ettevõtetel, kellel on vaja uuendada oma finantspositsiooni kogu maailmas, mille aastased intressimäärad on aastaringselt 2%, 30-aastaseks tagasimaksetähiks kõikjal maailmas. Anname laene 5 000 kuni 100 000 000 euro ulatuses. Laenud on hästi tagatud ja meie prioriteediks on maksimaalse turvalisuse tagamine. Inimene, keda huvitab, peaks minuga ühendust võtma (richardcosmos5@gmail.com)

Laenupakkumine. (Mr. Richard Cosmos, 27. juuli 2018)
Kas teil on oma ettevõtte või investeeringu loomiseks vaja rahalisi vahendeid? Kas suurte projektide teostamiseks on vaja laenu? Kas vajate isiklikku laenu? Kas vajate raha muudel eri eesmärkidel? Kas vajate islami laenu? võtke meiega ühendust e-posti teel, et saada laenu võimalikult kiiresti: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

Laenupakkumine. (Mr. George Anderson, 27. juuli 2018)
Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com,,, (FIFOCapitals@gmail.com , 21. juuli 2018)
Ma andsin BENJAMIN DOUGLASile võimaluse eirata lihtsalt teisi: aga ta kinnitas mulle
VÕI MAKSMINE LAENIANDMINE [email douglasloanfirm2@gmail.com]

Tema tõesti täis petturid internetis, tõesti ei ole normaalne. Ühes
nädalal kaotasin makseid 5200 euro eest. Mul oli päringud Dandy Cash.com-is
ja see oli lihtsalt pettunud. Olen olnud mitme laenufirma ohver, kes
scammed mind, kuni ma lõpuks leidis keegi, kes oli veel aus Benjamin Douglas
[douglasloanfirm2@gmail.com]
Ausalt öeldes arvasin, et see läheb samamoodi nagu tema ees, I
oli natuke kõhklev ja skeptiline, kuid arvestades kahanevat olukorda
minu elust üldiselt, mul ei olnud muud võimalust kui minna läbi
laenu Benjaminiga ja oodata teda ebaõnnestuma; nii et võttis riski ikkagi ja
Ma võin laenata temalt 50 000 dollarit imeliselt. Seetõttu olen nõus
ja paludes sind seal, kellel võib olla tõenäoliselt sarnane
rahaline segadus tegema äri Benjamin Douglasiga või riskida, et see on ära lõigatud
nagu need, mida enne Douglas tegid minuga ja ära joonud minu raske teenitud
raha. Benjamin Douglas on ainus, keda ma usaldan, kuna ta andis mulle laenu
teised olid ebaõnnestunud, ärge võtke ühendust kellegi teisega peale Douglasi
sest need võivad olla petuskeemid, kes väidavad, et nad on laenuandjad, keda nad inimesi rippuvad
oma raskest teenitud raha, otsivad USA peaprokurör
need poisid karistada neid nende kurjuse eest. nii et ärge pöörduge nende poiste poole
ja edendades seeläbi oma halba vigu meie ühiskonnas, saavad nad ainult
riputate sind välja nagu nemad. OMA OHUTUSE JA TASUTA KONTAKT BENJAMIINI
DOUGLAS [e-post douglasloanfirm2@gmail.com] (linda, 18. juuli 2018)
Ma andsin BENJAMIN DOUGLASile võimaluse eirata lihtsalt teisi: aga ta kinnitas mulle
VÕI MAKSMINE LAENIANDMINE [email douglasloanfirm2@gmail.com]

Tema tõesti täis petturid internetis, tõesti ei ole normaalne. Ühes
nädalal kaotasin makseid 5200 euro eest. Mul oli päringud Dandy Cash.com-is
ja see oli lihtsalt pettunud. Olen olnud mitme laenufirma ohver, kes
scammed mind, kuni ma lõpuks leidis keegi, kes oli veel aus Benjamin Douglas
[douglasloanfirm2@gmail.com]
Ausalt öeldes arvasin, et see läheb samamoodi nagu tema ees, I
oli natuke kõhklev ja skeptiline, kuid arvestades kahanevat olukorda
minu elust üldiselt, mul ei olnud muud võimalust kui minna läbi
laenu Benjaminiga ja oodata teda ebaõnnestuma; nii et võttis riski ikkagi ja
Ma võin laenata temalt 50 000 dollarit imeliselt. Seetõttu olen nõus
ja paludes sind seal, kellel võib olla tõenäoliselt sarnane
rahaline segadus tegema äri Benjamin Douglasiga või riskida, et see on ära lõigatud
nagu need, mida enne Douglas tegid minuga ja ära joonud minu raske teenitud
raha. Benjamin Douglas on ainus, keda ma usaldan, kuna ta andis mulle laenu
teised olid ebaõnnestunud, ärge võtke ühendust kellegi teisega peale Douglasi
sest need võivad olla petuskeemid, kes väidavad, et nad on laenuandjad, keda nad inimesi rippuvad
oma raskest teenitud raha, otsivad USA peaprokurör
need poisid karistada neid nende kurjuse eest. nii et ärge pöörduge nende poiste poole
ja edendades seeläbi oma halba vigu meie ühiskonnas, saavad nad ainult
riputate sind välja nagu nemad. OMA OHUTUSE JA TASUTA KONTAKT BENJAMIINI
DOUGLAS [e-post douglasloanfirm2@gmail.com] (linda, 18. juuli 2018)
Tere, härra Paul Moritz, seaduslik ja usaldusväärne laenuandja. Annan laenud selgetel ja arusaadavatel tingimustel 3% intressimääraga. Ma annan välja ärilaenud, isiklikud laenud, üliõpilaslaenud, auto laenud ja laenud arveldamiseks. Kui teil on vaja laenu, peate te minuga otse kohe ühendust võtma: paulhelpfund@yahoo.com

Jumal õnnistagu sind.

Lugupeetud

Hr Paul Moritz
E-post: paulhelpfund@yahoo.com
WhatsApp: +91 733 787 3110 (Paul Moritz, 18. juuli 2018)
Kandke nüüd kiire ja taskukohase laenu saamiseks

Kas otsite äri laenu, isiklikku laenu, hüpoteegi, auto laene, võlgade konsolideerimise laene, tagatiseta laene, riskikapitali jne. Või teil on panga või finantseerimisasutuse poolt antud laenu tagasi lükatud, ärge muretsege, oleme siin Fred Larry laenufirma on sertifitseeritud ja garanteeritud, pakume laenu üksikisikutele ja ettevõtetele taskukohase intressimääraga 3%; ulatudes 500 000,00 kuni 500 000 000 000,00. tule ja tunnistagu. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust (fredlarryloanfirm@gmail.com) või (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

WhatsSap number: +2347061892843
Skype: fredlarry12

Allkirjastatud
Haldur
Härra Fred Larry (FRED LARRY LOAN FIRM, 15. juuli 2018)
Kandke nüüd kiire ja taskukohase laenu saamiseks

Kas otsite äri laenu, isiklikku laenu, hüpoteegi, auto laene, võlgade konsolideerimise laene, tagatiseta laene, riskikapitali jne. Või teil on panga või finantseerimisasutuse poolt antud laenu tagasi lükatud, ärge muretsege, oleme siin Fred Larry laenufirma on sertifitseeritud ja garanteeritud, pakume laenu üksikisikutele ja ettevõtetele taskukohase intressimääraga 3%; ulatudes 500 000,00 kuni 500 000 000 000,00. tule ja tunnistagu. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust (fredlarryloanfirm@gmail.com) või (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

WhatsSap number: +2347061892843
Skype: fredlarry12

Allkirjastatud
Haldur
Härra Fred Larry (FRED LARRY LOAN FIRM, 15. juuli 2018)
Kandke nüüd kiire ja taskukohase laenu saamiseks

Kas otsite äri laenu, isiklikku laenu, hüpoteegi, auto laene, võlgade konsolideerimise laene, tagatiseta laene, riskikapitali jne. Või teil on panga või finantseerimisasutuse poolt antud laenu tagasi lükatud, ärge muretsege, oleme siin Fred Larry laenufirma on sertifitseeritud ja garanteeritud, pakume laenu üksikisikutele ja ettevõtetele taskukohase intressimääraga 3%; ulatudes 500 000,00 kuni 500 000 000 000,00. tule ja tunnistagu. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust (fredlarryloanfirm@gmail.com) või (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

WhatsSap number: +2347061892843
Skype: fredlarry12

Allkirjastatud
Haldur
Härra Fred Larry (FRED LARRY LOAN FIRM, 15. juuli 2018)
Kandke nüüd kiire ja taskukohase laenu saamiseks

Kas otsite äri laenu, isiklikku laenu, hüpoteegi, auto laene, võlgade konsolideerimise laene, tagatiseta laene, riskikapitali jne. Või teil on panga või finantseerimisasutuse poolt antud laenu tagasi lükatud, ärge muretsege, oleme siin Fred Larry laenufirma on sertifitseeritud ja garanteeritud, pakume laenu üksikisikutele ja ettevõtetele taskukohase intressimääraga 3%; ulatudes 500 000,00 kuni 500 000 000 000,00. tule ja tunnistagu. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust (fredlarryloanfirm@gmail.com) või (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

WhatsSap number: +2347061892843
Skype: fredlarry12

Allkirjastatud
Haldur
Härra Fred Larry (FRED LARRY LOAN FIRM, 15. juuli 2018)
Kandke nüüd kiire ja taskukohase laenu saamiseks

Kas otsite äri laenu, isiklikku laenu, hüpoteegi, auto laene, võlgade konsolideerimise laene, tagatiseta laene, riskikapitali jne. Või teil on panga või finantseerimisasutuse poolt antud laenu tagasi lükatud, ärge muretsege, oleme siin Fred Larry laenufirma on sertifitseeritud ja garanteeritud, pakume laenu üksikisikutele ja ettevõtetele taskukohase intressimääraga 3%; ulatudes 500 000,00 kuni 500 000 000 000,00. tule ja tunnistagu. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust (fredlarryloanfirm@gmail.com) või (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

WhatsSap number: +2347061892843
Skype: fredlarry12

Allkirjastatud
Haldur
Härra Fred Larry (FRED LARRY LOAN FIRM, 15. juuli 2018)
Kas teil on vaja rahalisi lahendusi võlgade tagasimaksmiseks ja pankade / muude kohalike finantsasutuste laenude saamise raskuste ületamiseks? Või on teil vaja raha oma ettevõtte loomiseks? Ärge muretsege, väljastame laenu vähem kui 2% ulatuses. Siis võtke meiega ühendust (tatianaandersonloanfirm@gmail.com) .......... (Tatiana Anderson, 7. juuli 2018)
Kas teil on vaja rahalisi lahendusi võlgade tagasimaksmiseks ja pankade / muude kohalike finantsasutuste laenude saamise raskuste ületamiseks? Või on teil vaja raha oma ettevõtte loomiseks? Ärge muretsege, väljastame laenu vähem kui 2% ulatuses. Siis võtke meiega ühendust (tatianaandersonloanfirm@gmail.com) .......... (Tatiana Anderson, 7. juuli 2018)
Ma olen Tamara Johnson nime järgi. Ma elan USA-s, ma tahan kasutada seda keskkonda, et hoiatada kõiki laenuotsijaid väga hoolikalt, sest kõikjal on pettused. Mõned kuud tagasi olin ma rahaliselt pingeline ja tänu mu meeleheidetale said mulle mitu online-laenuandjat. Mul oli peaaegu kaotanud lootust, kuni minu sõber viitas mulle väga usaldusväärsele laenuandjale, mille nimi on piiskop Elijah laenude kompanii, kes annaks mulle tagantjärele laenu 75 tuhande dollari eest 24 tunni jooksul ilma igasuguse stressita. Kui teil on vaja mingit laenu, võtke temaga ühendust kohe e-posti teel: bishopelijahloanfirm002@hotmail.com või WhatsApp: +2349035555247. Ma kasutan seda keskkonda, et hoiatada kõiki laenutaotlejaid sellepärast, et ma olen nende üle käinud tänan teid petturlikest laenuandjatest. (Tamara Johnson, 7. juuli 2018)
Hea klient,

Õigustatud laenu saamine on alati olnud suur probleem klientidele, kellel on finantsvajadused. Krediidi ja tagatiste küsimus on see, et kliendid on alati huvitatud laenude otsimisest õigustatud laenuandjalt. Kuid erakrediidi teenused. muutis laenutööstust. Krediidiandja krediteerib Chris Agadaga Loan Limited Company, kellele me pakume laenu 2% ulatuses, laenamiseks kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele. Meil on olnud teie finantsvajaduste privileeg. Krediidikinnitus peatab teid vajaliku laenu saamise eest.

Meie teenused hõlmavad järgmist: -

Investorilaenud
Võlgade konsolideerimine
Teine hüpoteek
Ärilaenud
Isiklikud laenud
Rahvusvaheline laen

ISIKLIKE ANDMETE TEAVE

Täisnimi:
Aadress:
Linn / Postiindeks:
Sugu:
Sünnikuupäev
Riik:
Riik:
Linn:
Vanus:
Nõutav laenusumma:
Laenu eesmärk:
Laenu kestus:
Telefon:
Faks:
Kuu sissetulek:
Amet:

Võta ühendust E = mail: chrisagloanltd@gmail.com

Märkus: tuleks kohaldada ainult tõsiseid laenuvõtjaid. Ja täitke taotlusvorm õige teabega, nii et laenu saab teile lihtsalt aega saada.
Taotle: Chris Agadaga Loan Limited Company. 24-tunnine klientide vastusteenus: chrisagloanltd@gmail.com
Asuvad filiaalid on: Aafrika, Euroopa Napoli, Itaalia, Moskva linn Vene. (Chris AG, 28. juuni 2018)
Kas vajate laenu? kui jah, email: (dakany.endre@gmail.com) täpsema info saamiseks (Mr. Dékány Endre, 28. juuni 2018)
Kas vajate kiiret laenu? Kas ettevõtte loomiseks on vaja mingit laenu? Kas teil on vaja laenu maja või auto ostmiseks? Või kas teil on vaja laenu oma arvete tasumiseks või oma enese eest hoolitsemiseks? Kui jah, saatke meile täna (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) ja võtke oma laen.

Laenupakkumine. (Mr. George Anderson, 20. juuni 2018)
We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Have Loan Programs Tailored For Any Profile And You've Come To The Right Place To Satisfy Your Business Needs. If Your Company Or You Know Of Any Company With Viable Projects / Proposals That Needs Financing, Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us For More Information: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

You Will Hear From Us. Well Nice To Meet You And I look forward to our Business Acquaintance. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) (WE OFFER ALL KIND OF LOANS, 17. juuni 2018)
We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Have Loan Programs Tailored For Any Profile And You've Come To The Right Place To Satisfy Your Business Needs. If Your Company Or You Know Of Any Company With Viable Projects / Proposals That Needs Financing, Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us For More Information: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

You Will Hear From Us. Well Nice To Meet You And I look forward to our Business Acquaintance. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) (WE OFFER ALL KIND OF LOANS, 17. juuni 2018)
Kas teil on vaja laenu, et maksta arve, võtke meiega ühendust, kui anname laenu vähemalt 2% -lise intressimääraga, lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel jessibona396@gmail.com (Jessica Bonalume, 14. juuni 2018)
Sa pead laenu maksma arve? Sa pead raha, et alustada oma äri, siis võtke meiega ühendust, me küsime vaid 2%, pakume ka lühiajaliste ja pikaajaliste laenude rohkem teavet meiega ühendust võtta e-posti jessibona396@gmail.com (Jessica Bonalume, 12. juuni 2018)
We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Have Loan Programs Tailored For Any Profile And You've Come To The Right Place To Satisfy Your Business Needs. If Your Company Or You Know Of Any Company With Viable Projects / Proposals That Needs Financing, Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us For More Information: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

You Will Hear From Us. Well Nice To Meet You And I look forward to our Business Acquaintance. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) (SuiteCapitals@gmail.com, 22. mai 2018)
Head päeva,

Kas teil on mingeid rahalisi raskusi? Kas vajate oma võlgade kustutamiseks laenu? Kas te kavatsete suurendada oma rahalisi vahendeid? Kas olete ettevõtja, kes soovib oma ettevõtet laiendada? Teile soovitatakse pöörduda oma laenu saamiseks tõelise kangelase, usalduse ja tõhusate laenude andmisega tegelevasse firma. Mõlemad inimesed ja valitsus tunnistavad meie suurt tõhusust.

TEENUSED sisalduvad:
* Isiklikud laenud (turvaline ja tagatiseta)
* Ärilaenud (turvaline ja tagatiseta)
* Kodu parendamine
* Inventori laenud
* Auto laenud
jne. ..

Kui soovite, pöörduge tagasi meie poole, klikkides easyloanfirm2020@gmail.com

Oleme sertifitseeritud
usaldusväärne, usaldusväärne, tõhus, kiire ja dünaamiline.

Lugupeetud
Härra Derek Douglas
easyloanfirm2020@gmail.com

3% Saadaval ja garanteerige laenupakkumine (Härra Derek Douglas, 17. mai 2018)
Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com (PergoCF@gmail.com, 26. aprill 2018)
We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Have Loan Programs Tailored For Any Profile And You've Come To The Right Place To Satisfy Your Business Needs. If Your Company Or You Know Of Any Company With Viable Projects / Proposals That Needs Financing, Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us For More Information: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

You Will Hear From Us. Well Nice To Meet You And I look forward to our Business Acquaintance. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) (SuiteCapitals@gmail.com, 26. aprill 2018)
Pakume laene kõigil eesmärkidel.
Taotlege nüüd ja saada rahalist toetust 2 tööpäeva jooksul.
- minimaalne laenusumma: 6000,00 €
- Laenu maksimaalne suurus: 70 000 000 €
- intressimäär: 2% aastas
rahvusvaheline laen
* Investori laen
* Võlgade konsolideerimine
* Teine hüpoteek
* Äri laenud
* Isiklikud laenud
Lisateabe saamiseks saatke meile e-mail:
Ettevõtte nimi: BETTER WAY COMPANY
Ettevõtte e-posti aadress betterwaycompany234@gmail.com
Ettevõtte NMLS ID: 3142798.

Märkus: palun saata kõik vastused ainult sellele e-posti aadressile: betterwaycompany234@gmail.com
Lugupeetud
parem viis ettevõte (RYAN GERHARD, 12. aprill 2018)
Kas teil on rahalisi raskusi? Kas soovite oma äri alustada? Laenufirma asutati kogu maailmas inimõigustega tegelevad organisatsioonid, mille ainus eesmärk oli aidata elanikele vaeseid inimesi ja majandusraskusi. Kui soovite taotleda laenu, pöörduge tagasi meile järgmiste e-posti aadressidega:
[worldloanfirm1147@gmail.com]

Kui vajate laenu oma ettevõttele või võlgnevuse maksmiseks, võtke meiega ühendust niipea kui võimalik

Laenutaotluse vorm täitke ja võtke nüüd tagasi.

Täisnimi:
Laenusumma:
Laenu kestus:
Kuu sissetulek:
Riik:
Sugu:
Telefoninumber:
Sünnikuupäev:

Tänan, et Jumal õnnistab ülemaailmset laenufirmat
(worldloanfirm1147@gmail.com) (scott beachcomber, 24. märts 2018)
Hankige kiire laen vähem kui 24 tunni jooksul!

Pankrotist väsinud, pankade väsinud ja nõuded vajavad, on vaja oma projekti / äritegevuse või kiireloomulise laenu vajavate rahaliste vahendite kasutamist? Hoidke ennast rohkem, oleme sertifitseeritud laenuandjad, pakume laenu üksikisikutele ja asutustele madala intressimääraga 2%. Kui olete huvitatud, vastake meile täpsemalt ...

E-post: (sofi_loans@hotmail.com)

WhatsApp: +1 (267) -657-6969.

Lugupeetud
Joanne Bradford (turundusjuht)
Social Finance, Inc. (Social Finance, Inc.,, 22. märts 2018)
Laen pakub usaldust ja tõsidust. Ma olen füüsiline isik, kes pakub laenu üksikisikute ja äriühingute vahel kogu muu teabe saamiseks võtke meiega ühendust aadressil: elenanino0007@gmail.com (Elena, 20. märts 2018)
Kas olete võlgade ülevaatamisel või administreerimisel? Kas olete mustas nimekirjas? Kas te üritate igakuiste maksetega toime tulla? Kas soovite osta maja, autot või äri laenu, kuid võlgade läbivaatamise või haldamise all? Kui olete vastanud YES ühele mu küsimusele? Palun võtke meiega ühendust e-posti teel: nortonfinance2017@gmail.com (Norton Finance, 15. märts 2018)
Kas olete äriomanik või naine? Kas teil on rahaline segadus või kas teil on oma ettevõtte loomiseks vaja raha? Vajadus laenude maksmiseks Võlg või tasuda oma arveid või alustada kena äri? Kas teil on madala krediidiskoori ja teil on raske saada kapitalipalka kohalikelt pankadelt / muudelt finantsasutustelt? Teil on vaja ühte laenu või rahastamist mingil põhjusel, näiteks: e-post: sabinhelps@gmail.com

a) isiklik laen, äritegevuse laiendamine;
b) ettevõtete käivitamine, haridus,
c) võlgade konsolideerimine
d) rasked rahalised laenud

Pakume laenu madala intressimääraga 3% ja tagatisega, mitte tagatisega, pakume isiklikke laene, võlgade konsolideerimise laene, riskikapitali, ärilaenu, hariduslaenu, hüpoteegi või laene mis tahes põhjusel. "

Kuid meie meetod pakub võimalust määrata vajaliku laenu summa ja ka selle kestus, mida saate endale lubada, annab teile tõelise võimaluse saada vajalikke vahendeid!

Võta meiega ühendust e-posti teel: sabinhelps@gmail.com (Karin Sabine, 13. märts 2018)
Minu nimi on lisa Ameerika Ühendriikidest. Tahan tänada teid, et aitasin mul saada krediiti. Viimase kolme kuu jooksul otsisin ma oma võlgade tasumiseks krediiti, keegi püüdis mind oma raha ära ajada, kuni lõpuks ühinesin üksmeelega. Ta oli võimeline andma mulle laenu 950 000 dollarit u.s.d. Ta võib ka teid aidata. Ta on aidanud ka teisi kolleege. Kui vajate rahalist abi, võtke palun oma ettevõtte kaudu ühendust e-posti teel: (unity.credit56@gmail.com) Usun, et ta saab teid aidata. Võta minuga ühendust, et ta mind aitas. Allpool on julgustuse sõnad. (lisa, 8. märts 2018)
Minu nimi on lisa Ameerika Ühendriikidest. Tahan tänada teid, et aitasin mul saada krediiti. Viimase kolme kuu jooksul otsisin ma oma võlgade tasumiseks krediiti, keegi püüdis mind oma raha ära ajada, kuni lõpuks ühinesin üksmeelega. Ta oli võimeline andma mulle laenu 950 000 dollarit u.s.d. Ta võib ka teid aidata. Ta on aidanud ka teisi kolleege. Kui vajate rahalist abi, võtke palun oma ettevõtte kaudu ühendust e-posti teel: (unity.credit56@gmail.com) Usun, et ta saab teid aidata. Võta minuga ühendust, et ta mind aitas. Allpool on julgustuse sõnad. (lisa, 8. märts 2018)
Tere, ma olen Maria Hooks, praegu elasin Texas linnas, USAs. Nüüd olen neli last lapsega ja ma olin 2017. aasta mais finantsolukorrast kinni pidanud ja pidin oma arveid refinantseerima ja maksma. Ma proovisin otsida mitmesuguste laenufirmade, nii era- kui ka äriklientide laene, kuid mitte kunagi edukalt, ja enamik panku vähendas minu krediiti. Kuid kui Jumal seda teeks, tutvustasin mulle Jumala meest eralaenu laenuandjat, kes andis mulle laenu summas 850 000 USA dollarit ja täna on ma ettevõtte omanik ja minu lapsed teevad praegu hästi, kui peate kontakteeruma ühegi firmaga viide laenutagamiseta ilma tagatiseta, krediidikontrolli, ühtegi allakirjutajat ainult 2% intressimääraga ja paremate tagasimaksete plaanide ja ajakavaga, võtke palun ühendust härra Frank Queensiga (frankqueens64@gmail.com või whatsapp +2349057770649). Ta ei tea, et ma teen seda, aga ma olen nii õnnelik, ja ma otsustasin, et inimesed saavad temast rohkem teada, ja ma tahan, et Jumal õnnistas teda veelgi. Võite temaga ühendust võtta oma e-posti teel. frankqueens64@gmail.com või whatsapp +2349057770649 (lisa dianora, 21. veebruar 2018)
Tere, ma olen Maria Hooks, praegu elasin Texas linnas, USAs. Nüüd olen neli last lapsega ja ma olin 2017. aasta mais finantsolukorrast kinni pidanud ja pidin oma arveid refinantseerima ja maksma. Ma proovisin otsida mitmesuguste laenufirmade, nii era- kui ka äriklientide laene, kuid mitte kunagi edukalt, ja enamik panku vähendas minu krediiti. Kuid kui Jumal seda teeks, tutvustasin mulle Jumala meest eralaenu laenuandjat, kes andis mulle laenu summas 850 000 USA dollarit ja täna on ma ettevõtte omanik ja minu lapsed teevad praegu hästi, kui peate kontakteeruma ühegi firmaga viide laenutagamiseta ilma tagatiseta, krediidikontrolli, ühtegi allakirjutajat ainult 2% intressimääraga ja paremate tagasimaksete plaanide ja ajakavaga, võtke palun ühendust härra Frank Queensiga (frankqueens64@gmail.com või whatsapp +2349057770649). Ta ei tea, et ma teen seda, aga ma olen nii õnnelik, ja ma otsustasin, et inimesed saavad temast rohkem teada, ja ma tahan, et Jumal õnnistas teda veelgi. Võite temaga ühendust võtta oma e-posti teel. frankqueens64@gmail.com või whatsapp +2349057770649 (lisa dianora, 21. veebruar 2018)
Tere, ma olen Maria Hooks, praegu elasin Texas linnas, USAs. Nüüd olen neli last lapsega ja ma olin 2017. aasta mais finantsolukorrast kinni pidanud ja pidin oma arveid refinantseerima ja maksma. Ma proovisin otsida mitmesuguste laenufirmade, nii era- kui ka äriklientide laene, kuid mitte kunagi edukalt, ja enamik panku vähendas minu krediiti. Kuid kui Jumal seda teeks, tutvustasin mulle Jumala meest eralaenu laenuandjat, kes andis mulle laenu summas 850 000 USA dollarit ja täna on ma ettevõtte omanik ja minu lapsed teevad praegu hästi, kui peate kontakteeruma ühegi firmaga viide laenutagamiseta ilma tagatiseta, krediidikontrolli, ühtegi allakirjutajat ainult 2% intressimääraga ja paremate tagasimaksete plaanide ja ajakavaga, võtke palun ühendust härra Frank Queensiga (frankqueens64@gmail.com või whatsapp +2349057770649). Ta ei tea, et ma teen seda, aga ma olen nii õnnelik, ja ma otsustasin, et inimesed saavad temast rohkem teada, ja ma tahan, et Jumal õnnistas teda veelgi. Võite temaga ühendust võtta oma e-posti teel. frankqueens64@gmail.com või whatsapp +2349057770649 (lisa dianora, 21. veebruar 2018)
We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both two way confirmation), MT103/23, MT103 (Both can be one way confirmation and two way confirmation) in USD and EUROS. Issuing Bank ranges from Top world 25 banks with face value ranging from 1M EUROS/USD to 5B EUROS/USD

BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!
Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and cases to our attention and in complete confidence we will work together for the benefits of all parties involve

For further details contact us with the below information Thank you.

Contact Person: Mr. Tommy Champion
Email: trustco.financeplc@gmail.com
Skype ID: trustco.financeplc (Tommy Champion, 15. veebruar 2018)
TERE TULETAD KELVIN RAMSONILE Kelvinramson.loans2016@gmail.com Mul on hea meel pakkuda teile suurepärast professionaalset ja professionaalset teenindust.

Kas ma kasutasin ärimeest või naist? Kas teil on oma rahalisi või mitte-rahalisi vahendeid oma ettevõtte loomiseks? Kas otsite äripartnerit ja alustad väikest ja keskmise suurusega ettevõtet? Kas teil on madala krediidiskoori ja teil on keeruline saada kohalikelt pankadelt ja muudelt finantsinstitutsioonidelt kapitalilaene?

Bayan on tagatud maksimaalse turvalisuse tagamiseks on meie prioriteedid, meie põhieesmärk on aidata teil teenindada, mida te väärivad, meie programm on kiireim viis kohe, kui vajate seda. Aliivarile eelnenud päeval vähendatakse teie igakuiste kulude survet. Saage paindlikkust, mida putida võib kasutada mis tahes eesmärgil - alates puhkusest kuni hariduseni kuni ainulaadsete ostmisteni

Pakume laia valikut finantsteenuseid, sealhulgas: isiklike võlgade konsolideerimise laenulepingud, ärilaenud, hariduslaenud, tagatud hüpoteeklaenud, przné záznění přízení, předmotné hipotekarios, palgapäev laenud, üliõpilaslaenud, arenduslaenud, 2% päevas üksikisikutele, empress ja ettevõtted. Hangi parim perele ja omada oma unistuste maja, samuti meie prévamos üldist skeemi.

Pakkumise kõik tüübid on saadaval - päring on saadaval taskukohase hinnaga.

Teie mugavuse huvides võta meiega ühendust järgmisel e-posti aadressil: kelvinramson11@gmail.com
Palun kirjuta meile laenuandmed;

PORTUGALI INFORMATSIOON

1) Täidetud funktsioonid:
2) Riik:
3) aadress:
4) Seisund:
5) Sugu:
6) kodaniku staatus:
7) Amet:
8) telefoninumber:
9) Kuu sissetulek:
10) Viited:
11) Vajaliku laenu summa:
12) Laenu kestus:
13) Laenu eesmärk:
14) konkreetne kuupäev, mil laenu vajate:

See on teile huvitav ja huvitav viis, ja teil on hea meel laenude nõuet aidata.
Teie mugavuse huvides võta meiega ühendust järgmisel e-posti aadressil: kelvinramson11@gmail.com

Lugupidamisega
Hr Kelvin Ramson
Kelvinramson.loans2016@gmail.com

Esperanto on sulle võimalikult kiiresti uudiseid.

Palun võtke meiega ühendust e-posti teel: kelvinramson.loans2016@gmail.com (Kelvin Ramson, 31. jaanuar 2018)
2% PAKKUMINE KASUTADA KOHE *

Kas sa kaotad oma ööhoolduse laenu saamiseks?
Kas otsite võlgade tagasimaksmise laenu?
Kas otsite laenu ettevõtte alustamiseks?
Kas otsite laenu oma projektide suurendamiseks?

EMAIL USA TÄNA: kelvinramson11@gmail.com (Kelvin Ramson, 31. jaanuar 2018)
2% PAKKUMINE KASUTADA KOHE *

Kas sa kaotad oma ööhoolduse laenu saamiseks?
Kas otsite võlgade tagasimaksmise laenu?
Kas otsite laenu ettevõtte alustamiseks?
Kas otsite laenu oma projektide suurendamiseks?

EMAIL USA TÄNA: kelvinramson11@gmail.com (Kelvin Ramson, 31. jaanuar 2018)
Kas teil on vaja kiiret laenu oma finantsprobleemide lahendamiseks ja ettevõtte juhtimiseks? Laenutage laenu 3000 kuni 150 000 000-le järgmises valuutas ($), (€) ja (£) laenudele, siin pakume laenude kõiki liike. Investeerimislaenud, isiklikud laenud, kinnisvaralaenud. Me võime aidata teie äri või projekti madala intressimääraga laenuintressiga 2%. Kui olete huvitatud laenu saamisest, võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks E-post: 1stms.creditunion@gmail.com (Lea-Stella, 24. jaanuar 2018)
Kas teil on vaja kiiret laenu oma finantsprobleemide lahendamiseks ja ettevõtte juhtimiseks? Laenutage laenu 3000 kuni 150 000 000-le järgmises valuutas ($), (€) ja (£) laenudele, siin pakume laenude kõiki liike. Investeerimislaenud, isiklikud laenud, kinnisvaralaenud. Me võime aidata teie äri või projekti madala intressimääraga laenuintressiga 2%. Kui olete huvitatud laenu saamisest, võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks E-post: 1stms.creditunion@gmail.com (Lea-Stella, 24. jaanuar 2018)
Kas teil on vaja kiiret laenu oma finantsprobleemide lahendamiseks ja ettevõtte juhtimiseks? Laenutage laenu 3000 kuni 150 000 000-le järgmises valuutas ($), (€) ja (£) laenudele, siin pakume laenude kõiki liike. Investeerimislaenud, isiklikud laenud, kinnisvaralaenud. Me võime aidata teie äri või projekti madala intressimääraga laenuintressiga 2%. Kui olete huvitatud laenu saamisest, võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks E-post: 1stms.creditunion@gmail.com (Lea-Stella, 24. jaanuar 2018)
Kas teil on vaja kiiret laenu oma finantsprobleemide lahendamiseks ja ettevõtte juhtimiseks? Laenutage laenu 3000 kuni 150 000 000-le järgmises valuutas ($), (€) ja (£) laenudele, siin pakume laenude kõiki liike. Investeerimislaenud, isiklikud laenud, kinnisvaralaenud. Me võime aidata teie äri või projekti madala intressimääraga laenuintressiga 2%. Kui olete huvitatud laenu saamisest, võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks E-post: 1stms.creditunion@gmail.com (Lea-Stella, 24. jaanuar 2018)
Laenupakkumine 2% intressi

Kui teil on vaja rahalist abi, ärge kartke meiega ühendust võtta. Võite saada laenu vahemikus 1.000 € kuni 1.000.000 € väga soodsatel tingimustel kogu seaduslikkuse ja usaldusväärsuse jaoks. Lisateavet rahastamiskorralduste kohta võtke meiega ühendust e-posti teel. E-mail: marxinro@gmail.com (Marcin, 23. jaanuar 2018)
Tere,

Otsite laenu kiirelt? Kas soovite arveid ja ostukinnisvara (Investeerimislaenud) / ehituslaenu? Ma võin teile 24 tunni jooksul laenude kinnitamise tagada.
Oleme maailmaklassi investeerimisfirma, mis pakub igasuguseid finantsteenuseid paindlike tagasimaksenõuete ja õigeaegse sulgemisgraafiku abil.
Täpsema teabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel.
E-post- vitalloansaccreditation@gmail.com ( vitalloans, 16. jaanuar 2018)
We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable
of taking up time bound transactions.

FOR LEASING OF BG/SBLC
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
LEASING FEE = 4%+2%

FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
PRICE = 32%+2%
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly
renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information.

Contact name: Azra Ishaque

Email : lintel.financialservicesplc@gmail.com

Skype : lintel.financialservicesplc (AZRA ISHAQUE, 15. jaanuar 2018)
Hea päev kõigile, minu nimi on David Martin ja olen USA-st ja olen tõesti tänulik ja õnnelik, et ütleksin teile, et kõik otsivad laenu, et pöörduda hr Ken Johoni poole, et saada hea ja taskukohane laen odavalt 2% -ni, ma sain oma laenu teda ja see õnnestus, palun lisa e-posti aadressil kenloaninvestment@outlook.com ja laenu saamiseks täna (jerry, 12. jaanuar 2018)
Kas teil on vaja kiireloomulist laenu? võtke meiega ühendust: infoloanplc01@gmail.com (Mr Victor Commey, 8. jaanuar 2018)
Praegu pakume kehtiva ID-ga õiget ujuva laenu skeemi, mille intressimäär on 2%.
Saate saata oma laenutaotluse vajaliku laenu summa ulatuses.
Pakume laene vahemikus $ 5000.00 USD min. 50 000 000 USD USD Max.
Meie pikaajaline krediit maksimaalselt viie (5) kuni viiekümne (50) aasta jooksul.
Anname järgmise laenu liigi: projekti laen, refinantseerimislaen, äriinvesteerimislaenud, auto või sõiduk Laenud, õppelaen, võlgade konsolideerimine, eluasemelaenud Laenud, isiklikud laenud, reisi- ja puhkuslaen, jõulu- ja uusaasta laenud.
Meie ettevõte vajab ka isikut, kes võiks olla meie ettevõtte esindaja teie riigis.
Võtke ühendust meie STEVEN WILLIAMSi FINANTSARUANNETE FIRMi kontoriga e-posti teel: stevenwills0001@gmail.com

Kui olete huvitatud meie finantspakkumistest ja soovite saada laenu meie poolt, võtke meiega ühendust ja andke meile allpool toodud andmed ja see on vajalik, et algatada
vastavalt laenusumma.

Nimi: ___________________________
Nimi: ____________________________
Sugu: _______________________________
Perekonnaseis: _______________________
Kontakt Aadress: ______________________
Linn / post: ________________________
Riik: ______________________________
Sünnikuupäev: ________________________
Vajalik summa laenuna: ________________
Laenu kestus: ________________________
Kuu sissetulek / aastane sissetulek: _________
Ametikoht: ___________________________
Laenu eesmärk: _____________________
Telefon: ________________________________
Faks: __________________________________

Nende andmete tunnustamisel saadetakse hästi välja arvutatud tingimused, sealhulgas leping.

Tänan teid patroonimise eest!

Parimate soovidega,
STEVEN WILLIAMS RAHAVOOGUDE FIRM
E-post: stevenwills0001@gmail.com
Veebisait: http://stevenwilliamsfinancialloanfirm.webs.com/
Facebooki leht: Steven Williams
Twitter: stevenwills0001 (Steven Williams, 7. jaanuar 2018)
Täna laenu saamiseks madala maksumääraga laenu andmiseks praegu kehtib 3% -line määr, võib see suurendada oma äri suuremaks. Pakume laenu äri- ja isiklikele inimestele, kui teil on vaja laenu ettevõtte käivitamiseks või laenu tagasimaksmiseks, võtke meiega ühendust (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) kohe ja saate laenu meie firmas ... Ma teen paremaid laenuteenuseid.

Laenupakkumine. (Mr. George Anderson, 7. jaanuar 2018)
Vaja kiiret laenu? Pakume ärilaene, isiklikke laene, õppelaene, auto laene jne. Kui olete huvitatud, võtke meiega ühendust (dakany.endre@gmail.com).

Laenupakkumine. (Mr. Dékány, 7. jaanuar 2018)
Tere, proua Christabel Walter, laenuandja õigustatud ja usaldusväärne laen laenu saamiseks
tingimustel selge ja arusaadav 2% intressimääraga.
anname ärilaenud,
Isiklikud laenud, õppelaenud, auto laenud, ärilaenud, haigla laenud ja laenud arvete tasumiseks. kui sa
vaja laenu
kõik, mida peate tegema, on teil minuga otse ühendust võtta e-posti teel: (evelynaustinloanfirm@gmail.com)
Jumal õnnistagu sind.
Lugupidamisega
Proua: christabel walter
E-post: (evelynaustinloanfirm@gmail.com)

Märkus: kogu vastus tuleb saata aadressil: (evelynaustinloanfirm@gmail.com) (christable walter, 13. detsember 2017)
Dear Applicant,

Do you seek funds to pay off Credits and Debts? RMPCapitals@gmail.com ( RMPCapitals@usa.com ) is here to put a stop to your financial problems. We offer all kinds of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We give out loan with an Interest rate of 1.00%. Interested applicants should Contact us via email: RMPCapitals@gmail.com ( RMPCapitals@usa.com )

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: RMPCapitals@gmail.com ( RMPCapitals@usa.com ) (RMPCapitals@gmail.com, 21. november 2017)
Kas otsite ärilaenu, isiklikke laene, hüpoteeke, auto
laenud, õppelaenud, võlgade konsolideerimise laenud, tagamata laenud, risk
kapitali jne ... olete õiges kohas
Teie laenu lahendused! Ma olen eralaenuandja, kes laenab
Üksikud ja ettevõtted on madala intressimääraga ja taskukohased
Intressimäär 3%. Võta meiega ühendust e-posti teel: powerfinance7@gmail.com

LAADI TAOTLUSVORM
**********************
Teie täielik nimi:
Riik / riik:
Laenusumma:
Kestus
Telefon:
Kuu sissetulek:
Amet:

Ootame teie kiiret vastust.
Jumal õnnistagu sind.
IBRAHIM MUSA
Power Financial Service Pvt.
Võta meiega ühendust aadressil: powerfinance7@gmail.com
WhatsApp number +919717357946 (Ibrahim Musa, 9. november 2017)
Pakume laene kõigile, seaduslikele ja seaduslikele. Kohaldage siin igasuguseid laene ilma stressi- või tagatiseta ning intressimäärad on taskukohased. Kui olete huvitatud, võtke meiega ühendust e-posti aadressil: kfinancials741@gmail.com (koval irina, 9. november 2017)
Lõpetage oma rahalised mured
Oleme laenu akrediteeritud ettevõte. pakume laenu üksikisikutele aadressil
madal intressimäär 2%, pakume isiklikku laenu, ärilaenu,
hüpoteeklaen. kinnisvara laen. palun lisateabe saamiseks
võtke meiega ühendust kasutades: (felixgeorge958@gmail.com) (Felix George, 1. november 2017)
Lõpetage oma rahalised mured
Oleme laenu akrediteeritud ettevõte. pakume laenu üksikisikutele aadressil
madal intressimäär 2%, pakume isiklikku laenu, ärilaenu,
hüpoteeklaen. kinnisvara laen. palun lisateabe saamiseks
võtke meiega ühendust kasutades: (felixgeorge958@gmail.com) (Felix George, 1. november 2017)
UPDATE ON LOAN REQUIREMENT

What is your situation? *Need 100% financing contact Email : (bdsfn.com@gmail.com )

(anatiliatextileltd@gmail.com)

*Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans *Car Finance *Commercial Loans *Investments Loans *Debts Consolidation *Business Planning *Commercial Development Finance *Properties Mortgages *Bad credit loans *commercial loans *Start-up- working capital loans *Construction loans *Car loans, *Hotel loans*Student loans at the cheapest interest rate of %.

For more details :Email : bdsfn.com@gmail.com

Name :

Country :

Phone number :

Amount Needed as Loan :

Purpose of Loan :

Have you applied for loan online before (yes or no)

Emaill: bdsfn.com@gmail.com

Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com

Best Regards.

Mrs.Emilia Fedorcakova (Mrs.Emilia Fedorcakova, 24. oktoober 2017)
Tere

Kas vajate kiiret laenu oma rahaliste vajaduste rahuldamiseks? Pakume laene 2000-50 000 000-le, oleme usaldusväärsed, võimsad, kiire ja dünaamilised, ei kontrolli krediitkaarti ega paku 100% tagatisi välislaenudele selle aja jooksul.

Samuti laenasime kogu valuutas 3% -lise intressimäära kõigile laenudele .... Kui olete huvitatud, pöörduge tagasi selle e-kirjaga.

Kui soovite, pöörduge usalduse saamiseks aadressil trustfirm2010@gmail.com

Lugupidamisega,

Hr Andy Cole
Trustfirm2010@gmail.com (ANDY COLE, 20. oktoober 2017)
laenud kogusummas 2000 eurot 500 000 000 euroni. kas olete huvitatud tagatiseta laenudest? kas teil on vaja laenu äri või isiklikuks kasutamiseks? võite siin täna taotleda 3% intressi aastas. lahkesti täitke allpool toodud andmed

nimi:
laenusumma:
laenu kestus:

email: 2324company@gmail.com
Viber: +16316333962 (marjan Tetickovic, 9. oktoober 2017)
Tere

Kas otsite kiiret laenu? Mul on teile hea uudis! Pakume laene vahemikus 1000 kuni 50 miljonit dollarit aastas 3% intressimääraga.
Pakume laene äritegevuse arendamiseks, isiklikud laenud, auto laenud jne

Oleme sertifitseeritud, usaldusväärsed, usaldusväärsed, tõhusad, kiired ja dünaamilised.

  Kui soovite, võtke meiega ühendust e-posti teel; easyloanfirm2020@gmail.com

Regards
Derek Douglas
easyloanfirm2020@gmail.com

Kas otsite kiiret laenu (Derek Douglas, 9. oktoober 2017)
Kas vajate kiiret laenu? Anname ärilaenud, isiklikud laenud, õppelaenud, auto laenud jms. Kui olete huvitatud, võtke meiega ühendust: (dakany.endre@gmail.com)

Laenupakkumine. (Mr. Dékány Endre, 5. oktoober 2017)
Kas vajate kiiret laenu? Anname ärilaenud, isiklikud laenud, õppelaenud, auto laenud jne. Kui olete huvitatud, võtke meiega ühendust: (dakany.endre@gmail.com)

Kiireloomulised laenupakkumised. (Mr. Dékány Endre, 27. september 2017)
I MICAELA JONES, nimega (MICAELA JONES LOAN FINANCE) asutaja ja tegevjuhi asutaja, pakume jõulupüha rahalist abi. Kallid kliendid, kes otsivad võimalust lahendada finantsprobleeme. See pakkumine on kooskõlas Rahvusvahelise Transpordiameti baasiga, nii et me saaksime selle aja jooksul rahuldada meie hinnatud kliente.

See esitlus toimus 11. septembril kuni 20. detsembrini ja on nüüd saadaval
Laen, mille abil soovite lahendada praeguse rahalise probleemi, on võimalus teha lapsi ja perekonda ja abikaasasid, abikaasa. saada USA-le nüüd: (micaelajonesfinance@gmail.com) Pakume laenu odavamalt 2% (micaela, 27. september 2017)
Tere,

Kas otsite väga tõelist laenu? taskukohase intressimääraga? töödeldakse 4-6 tööpäeva jooksul. Kas olete oma Pangad ja muud finantsasutused pidevalt tagasi lükanud? Hea uudis on siin! Capital Hills Finance Group Paku laene 3% intressimääraga. laenud äri- ja konkurentsieelise / äritegevuse laiendamiseks.

Capital Hills Finance Group pakub järgmisi laene ja palju muud:

* Isiklikud laenud (tagamata laen)
* Ärilaenud (tagatiseta laen)
* Võlgade konsolideerimise laen
* Kombineeritud laen, rasked rahalised laenud
* Kodu parendamine
* Autoliising, kinnisvaralaenud ja Investeerimislaenud.

Võta meiega ühendust ja teavitage meid, kui olete huvitatud meie pakkumusest, et saaksime teile rohkem teavet.

Loodame sind varsti kuulda.
Parimate soovidega
Hr Jason Steven
EMAIL: managingdirectorrclc@gmail.com
+1 (914) 705-7954 (Jason Steven, 25. september 2017)
Minu nimi on Lara Andrew. Mõni kuu tagasi kannatas minu ettevõte suurt kahju. Halbade laenude ja tasumata võlgade tõttu oli mul oma ettevõtte ja minu maja kaotamine. Ma olin väga meeleheitel, ma ei teadnud, mida olukorda päästa, ma ei saanud pangadelt ja muudelt finantsasutustelt laenu minu halbade laenude tõttu. Siis otsustasin otsida laene veebis, kuid nad võtsid vähe raha, mida ma lahkusin (4 000 eurot) ja ma ei saanud oma kontol laenu. Ühel päeval rääkis mu naaber mulle JOAN NORMA LOANI ETTEVÕTJA kompanii ja andis mulle ettevõtte e-posti aadressi (joannormaloancompany@gmail.com), kuid kuna minu varasemad kogemused petturitest veebis olid mulle vastumeelsed, kuid mulle tundmatud, et mu abikaasa on taotlenud 120 000 euro suuruse laenu eest ettevõttelt. 48 tunni jooksul sain teada, et ettevõte on minu kontole krediteerinud laenusumma. Tänaseks on minu ettevõte tootmises enam kui kunagi varem ja minu võlad on makstud. Kui teil on vaja usaldusväärse laenuandja laenu, võtke JOAN NORMA LOAN COMPANY oma e-posti aadressil: joannormaloancompany@gmail.com (Lara Andrew, 16. september 2017)
Hea päev Kõik
Minu nimi on Julia Martins. Minu äri kukkus pärast mu abikaasa surma, ma lasi majaomanikul peaaegu minu maja välja. Nii et ma sain pettuma ja vajasin kiiret laenu, mida paljudel laenuvõtjatel paljusid kordi kasutasin, nad petnud mind ja võtsin väikese raha, mis mul oli, kuid ei andnud mulle mingit laenu. Kaks nädalat tagasi käis mu õde minu juures ja nägi raskust ennast ja poega, mistõttu ta rääkis mulle tõelise laenuühingu nimega MRS EVA ROLAND LOAN COMPANY, kes aitas oma perele laenu edukalt saada. Ma ei uskunud kunagi oma varasemate kogemuste tõttu, kuid ma otsustasin selle proovile panna. Ma võttis ühendust ettevõtte kaudu oma e-posti aadressil (evarolandloancompany@gmail.com) ja nad lubasid mul aidata vajaliku laenusumma (63 000 eurot) ja nad tegid tõepoolest seda, nagu nad lubasid ilma igasuguse viivituseta. Ma pole kunagi mõelnud, et ikkagi kohtub EAS ROLANDI LAENI ETTEVÕTT, kes tõesti aitas mind oma laenudega ja muutis oma elu paremaks. Kui teil on vaja kiiret laenu, võtke temaga ühendust oma e-posti teel: evarolandloancompany@gmail.com (Julia Martins, 13. september 2017)
Hea päev Kõik
Minu nimi on Julia Martins. Minu äri kukkus pärast mu abikaasa surma, ma lasi majaomanikul peaaegu minu maja välja. Nii et ma sain pettuma ja vajasin kiiret laenu, mida paljudel laenuvõtjatel paljusid kordi kasutasin, nad petnud mind ja võtsin väikese raha, mis mul oli, kuid ei andnud mulle mingit laenu. Kaks nädalat tagasi käis mu õde minu juures ja nägi raskust ennast ja poega, mistõttu ta rääkis mulle tõelise laenuühingu nimega MRS EVA ROLAND LOAN COMPANY, kes aitas oma perele laenu edukalt saada. Ma ei uskunud kunagi oma varasemate kogemuste tõttu, kuid ma otsustasin selle proovile panna. Ma võttis ühendust ettevõtte kaudu oma e-posti aadressil (evarolandloancompany@gmail.com) ja nad lubasid mul aidata vajaliku laenusumma (63 000 eurot) ja nad tegid tõepoolest seda, nagu nad lubasid ilma igasuguse viivituseta. Ma pole kunagi mõelnud, et ikkagi kohtub EAS ROLANDI LAENI ETTEVÕTT, kes tõesti aitas mind oma laenudega ja muutis oma elu paremaks. Kui teil on vaja kiiret laenu, võtke temaga ühendust oma e-posti teel: evarolandloancompany@gmail.com (Julia Martins, 13. september 2017)
WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com (Mrs. Ceren, 8. september 2017)
WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com (Mrs. Ceren, 8. september 2017)
Otsivad laenu täna. Kas soovite kiire ja usaldusväärse ettevõtte laenu saada. Kas olete üliõpilane või äri naine / naine. Kas soovite oma äri laiendada või midagi osta? Ära mine enam ära. Meie kiirete ühenduste ja ärikogemusega abil saate kindlasti oma laenu teha 48 tunni jooksul. Pakume laenu 2%, kindel ja garanteerime, et saate laenu meie jaoks. Alustamiseks võtke meiega ühendust SEMMIKINGS@GMAIL.COM kaudu. Sa oled lihtsalt laen ära. (Semmi , 28. august 2017)
Otsivad laenu täna. Kas soovite kiire ja usaldusväärse ettevõtte laenu saada. Kas olete üliõpilane või äri naine / naine. Kas soovite oma äri laiendada või midagi osta? Ära mine enam ära. Meie kiirete ühenduste ja ärikogemusega abil saate kindlasti oma laenu teha 48 tunni jooksul. Pakume laenu 2%, kindel ja garanteerime, et saate laenu meie jaoks. Alustamiseks võtke meiega ühendust SEMMIKINGS@GMAIL.COM kaudu. Sa oled lihtsalt laen ära. (Semmi , 28. august 2017)
Kas vajate laenu?
Hankige Emergency Loan ilma tagatiseta siinsamas Summer Finance PLC-s. Mul on minu ja ma näitan sulle, kuidas sinu kätte saada. Lihtsalt saatke taotlusõnum aadressile summerfinanceplc@gmail.com, et näha, kuidas ma sain laenu ja isegi aitasin sõber saada erakorralise laenu ilma tagatiseta. E-post: summerfinanceplc@gmail.com või whatsapp: +2347063370312 (Miss Maria, 21. august 2017)
Kas vajate kiiret laenu?
  See oli uskumatu, et ma sain 100 000 $ laenu ... ma olen õnnelik, et ma laen laenuandjalt, kes aitavad mind laenuga maksta saada. Ma olen proovinud erinevat teenust, kuid ma ei saanud kunagi laenu nende teenistusest. Mõned neist paluvad mul täita palju dokumente ja päeva lõpus see ei lõpe hästi. Kuid ma olen õnnelik pärast kohtumist SUMMER FINANCE LOAN COMPANY, võin saada oma laenu 50.000 $ .. nüüd minu äri läheb hästi ja ma tahan, et kõik te teate seda täna, sest nad on kiire ja 100% usaldusväärne, Nüüd ma maksan tagasi laenu, mille sain ettevõttest (SUMMER FINANCE Laenuvõtja), võite nendega ühendust võtta ja ärge raisake oma aega nende laenuvõtjatega .. E-post: summerfinanceplc@gmail.com või WhatsApp: + 2347063370312, õnne. (Miss Maria, 21. august 2017)
Õigustatud laenu saamine on alati olnud suurepärane probleem klientidele, kes on hädasti vaja rahalist abi. Krediidi ja tagatiste küsimus on see, et kliendid on alati huvitatud eralaenuandjate laenu otsimisest. Laenuandja volikiri akrediteerib mikrofinantseerimisabi, et anda laene kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele 3% intressimääraga. Võtke meiega ühendust e-posti teel: clark123156@gmail.com

3% laenupakkumise laenu (clark, 29. juuli 2017)
Hea laenuotsija

Kas teil on mingeid rahalisi raskusi? Kas soovite oma äri alustada? See laenufirma asutati kogu maailmas inimõiguste organisatsioonidega, mille ainus eesmärk oli aidata vaeseid ja rahalisi rahalisi raskusi. Kui soovite taotleda laenu, pöörduge tagasi meile e-posti aadressil: elenanino0007@gmail.com

Nimi:
Nõutav laenusumma:
Laenu kestus:
Mobiili number:

Tänan ja Jumal õnnistagu
TUNNUSTAMINE
Elena (Elena, 15. juuli 2017)
Hea laenuotsija

Kas teil on mingeid rahalisi raskusi? Kas soovite oma äri alustada? See laenufirma asutati kogu maailmas inimõiguste organisatsioonidega, mille ainus eesmärk oli aidata vaeseid ja rahalisi rahalisi raskusi. Kui soovite taotleda laenu, pöörduge tagasi meile e-posti aadressil: elenanino0007@gmail.com

Nimi:
Nõutav laenusumma:
Laenu kestus:
Mobiili number:

Tänan ja Jumal õnnistagu
TUNNUSTAMINE
Elena (Elena, 15. juuli 2017)
He estado escuchando acerca de esta tarjeta de cajero automático en blanco por un tiempo y nunca realmente pagó ningún interés a ella debido a mis dudas. Hasta que un día descubrí a un tipo de hacking llamado MR CLIFFORD. Él es realmente bueno en lo que está haciendo. De vuelta al punto, pregunté acerca de la tarjeta de cajero automático en blanco. Si funciona o incluso existe. Me dijeron que sí y que su una tarjeta programada para dinero aleatorio retira sin ser notado y también se puede utilizar para compras en línea gratis de cualquier tipo. Esto fue impactante y todavía tenía mis dudas. Entonces lo intenté y pedimos la tarjeta y accedimos a sus términos y condiciones. Rezando y esperando que no era una estafa que usé la TARJETA en blanco y fue exitoso retirar ni menos de $ 20.000 cada día la TARJETA en blanco funcionó como una magia y ahora me he vuelto rica y famosa en mi sociedad, si usted quiere ordenar por La tarjeta de cajero en blanco aquí está allí dirección de correo electrónico: cliffordhackerspays@gmail.com .... (ROLAND HOOK, 13. juuli 2017)
Tere kõigile, Kas sa rahaliselt pigistatakse? Kas sa otsima vahendeid, et maksta ära laenu ja võlad? Kas sa otsima rahanduse asutada oma äri? Kas teil on vaja isikliku või äri laenu erinevatel eesmärkidel? Kas sa otsima laenude suurte projektide elluviimisel? Tagada laenu meilt täna ja alustada millegi rahuldust. Meie tehingu 100% garanteeritud, sest me tagama ka südamlik suhted klientidega. Pakume Laenud ilma krediidi kontrolli, nr tagatise lihtsa sammuga, kiiresti rahastamise ja madala intressimääraga 3%. Miks jäävad rahalist jaotus? Võtke meiega juba täna e-posti teel: Oceanicfinance113@gmail.com (oceanicfinance, 4. juuni 2017)
Dear Valued Customer,

Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

Contact this legitimate and licensed company authorized give financial assistance to anyone For more information and the application form ***

OUR COMPANY CONTACTS :
Company Email : (anatiliatextileltd@gmail.com)
Company Email : (Emaill: bdsfn.com@gmail.com)

I will relish the opportunity of doing business with you and also help to put your financial problems behind you by offering you a loan. You are in the right place. If serious and want to take a loan from our company, if you are interested fill the borrower"s information below so that we may commence the processing of your loan.

BORROWERS INFORMATION,if you are interested fill the borrower"s information below so that will can proceed.

LOAN INFORMATION NEEDED:

Name :
Country :
Phone number :
Amount Needed as Loan :
Purpose of Loan :
Loan Duration :
Monthly Income :
Have you applied for loan online before (yes or no)

OUR COMPANY CONTACTS :
Company Email : (anatiliatextileltd@gmail.com)
Company Email : (Emaill: bdsfn.com@gmail.com)
Company Motto : Your Happiness is our Award for Good Service (getting your financial stand is all we desire)

Thanks and do hope to hear from you soonest so that we may send you the loan Terms,Conditions and Repayment Schedule

Your swift response to this mail will be greatly appreciated.
All email must be sent to (Emaill: bdsfn.com@gmail.com)
Best Regards
Mrs. Magaret Becklas (Mrs. Magaret Becklas, 14. aprill 2017)
Do You Need A Business Loan?
Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile:Please, Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@gmail.com , ( PergoCF@qualityservice.com ) , bayport@safrica.com , ( PergoCF@aol.com )

Affordable Loan Offer
Do You Need A Business Loan?
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@gmail.com
Interested applicants should Contact us via email: bayport@safrica.com
A Personal Loan? At 1.00%
Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone, Mobile:
Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@aol.com
Interested applicants should Contact us via email: bayport@safrica.com (PergoCF@gmail.com, 14. märts 2017)
Kas teil on vaja isikliku laenu? Kas teie firma, ettevõte või tootmisharu vaja rahalist abi? Kas teil on vaja rahastada, et alustada oma äri? Kas teil on vaja rahastada kaks laiendada oma äri? Anname välja laenu huvitatud isikud, kes soovivad laenu heas usus. Kas sa tõsiselt vaja kiiresti laenu Kontakt e-posti aadressil: exxonmobil191@outlook.com

LAENUTAOTLUS Detailid
1) ees- ja perekonnanimed: ............
2) Sugu: .................
3) Vanus: ........................
4) Riik: .................
5) Telefoninumber: ........
6) Amet: ..............
7) Kuu sissetulek: ......
8) Laenusumma Vajalik: .....
9) Laenu Kestus: ...............
10) eesmärk Laen: ...........

Olete kaks sendthis meie firma e-posti aadress: exxonmobil191@outlook.com

Aitäh. (Styen Mugins, 22. veebruar 2017)
Te otsite tõelist laenu võtta? Head uudised! ! Intressimääraga 5% aastas 2 000.00 - 30.000, pakume laenu vahemikus 000.000.0000. Commercial laenud, sertifikaadid, tõhus, kiire ja dünaamiline areng kontakt on usaldusväärne, usaldusväärne,
Koduleht: http://morisloancompany6.wix.com/morisloancompany
aitäh (MORIS LOAN COMPANY, 15. veebruar 2017)
Tere

Küsi kiire ja mugav viis maksta arveid ja alustada uut oma projektide rahastamisel, mille intressimäär 2% odavam laenu. Võtke meiega juba täna kaudu: MORISLOANCOMPANY1@GMAIL.COM koos laenusumma vaja, sest meie miinimum laenu pakkumine on 1.000,00 tahes valik summa préstamo.Yo olen sertifitseeritud, registreeritud ja õiguspärane prestamista.Me täna saab ühendust kui olete huvitatud saada selle laenu, minuga rohkem teavet laenu protsess, protsess nagu laenutingimused ja kuidas laenu kantakse sind. Ma vajan su kohest reageerimist, kui olete huvitatud.

Aitäh.
MORIS FRED
E-post: MORISLOANCOMPANY1@GMAIL.COM
Koduleht: http://morisloancompany6.wix.com/morisloancompany (MORIS LOAN COMPANY, 15. veebruar 2017)
Head päeva,

Kas teil on vaja suurt kapitali, et alustada oma äri või laiendamiseks
ettepaneku? Kas olete kaotanud lootuse ja arvad, et ei ole väljapääs,
ja oma rahalist olukorda laeb püsimine
ärge kartke meiega ühendust võtta mail: loanservicestrustfund@gmail.com

LAENUSAAJA INFO VAJALIK

SINU NIMI:

AGE:

SEX:

TELEFONINUMBER:

Kuusissetulek:

RIIK:

riik:

Kuusissetulek:

Laenusumma vaja:

Laenuperioodi:

Laenu kasutamise eesmärk:

EI tagasi saada meile täieliku Informations Peale täida vorm (LARRY KAIN, 11. jaanuar 2017)
Ma tahan tänada hr westhood eest andnud mulle laenu. pärast olen kaotus €6000 võltsitud laenuandjad. ja i taotlenud laenu firma ja sain laenu. kui teil on vaja legit laenu täna kehtivad e-posti teel; apexloans@yahoo.com (lisa, 9. jaanuar 2017)
Siin on võimalus kõiki neid rahalisi probleeme ja neile, kes vajavad laenu mingil põhjusel anname laenu väga mõistliku intressiga 2%, anname igasuguseid laenu nii üksikisikutele ja ettevõtetele, ettevõtja või töötu inimesed on kõik teretulnud. Paljud kannatavad ja vajavad abi, et parandada oma elatustaset, paljud on töötud ja vajavad rahalist abi, et alustada äri, paljud vajavad rahalist abi, et puhastada oma arveid ja võlgu. mis tahes tüüpi laenu, mida vaja ja mingil põhjusel lihtsalt julgelt ja võtke meiega täna, see on suurepärane võimalus oma ukse samm, võtke meiega täna kell tahes meie e-posti aadress (ELITEFINANCE2000@GMAIL.COM) ja saada oma laenu täna.

JAMES ELITE
E-post: ELITEFINANCE2000@GMAIL.COM, ELITE_FINANCE@OUTLOOK.COM
Koduleht: http: //morisloancompany6.wix.com/morisloancompany
telefon: +17472339251

Tänu. (ELITE LOAN FINANCE, 16. detsember 2016)
Head päeva.

 Tere, Kas olete mingeid rahalisi raskusi? Sa vaja kiiresti laenu, et maksta arveid või ettevõtluse alustamiseks? Pakume laenu ja muid finantsteenuseid eraisikutele ja organisatsioonidele, Pakume turvaline ja tagatiseta laene. Oleme erasektori laenu firma Pakume Online laenud eraisikutele ja juriidilistele isikutele, kes vajavad laenu alates $ 1000 kuni $ 900000000000 madala intressimääraga 3%. Lisateavet selle kohta, kuidas seda saada laenu, võtke meiega ühendust e-posti teel: albertmotagetrust@gmail.com,

Note vastus tuleks saadetakse meie e-posti teel: albertmotagetrust@gmail.com (MRS ANN UCHGY, 2. detsember 2016)
Kas teil on vaja kiiresti laenu äri või tuleb maksta arveid 3% intressimäära? Anname välja laenu individuaalne ja koostööd organitega, ulatudes $ 5000 $ 20000000 maksimaalne tähtaeg on 1 kuni 30 aastat, kui jah vastata (privateloantrust@gmail.com) 17063918293 (PRIVATE MONEY LENDER, 2. detsember 2016)
Head päeva,

Meil on õigustatud ja Mainekas raha laenuandja. Me laenab välja üksikisikute vajavad rahalist abi, anname laenu inimestele, et on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida business.Have sa otsinud laenu? teil mitte muretseda, sest olete õiges kohas Pakun laenu madala intressimääraga 2%, nii et kui teil on vaja laenu i taha, et sa lihtsalt minuga läbi e-posti aadress: mobilfunding1999@gmail.com

LAENUTAOTLUS INFO nõua kasutajalt

1) ees- ja perekonnanimed: ............
2) Sugu: .................
3) Vanus: ........................
4) Riik: .................
5) Telefoninumber: ........
6) Amet: ..............
7) Kuu sissetulek: ......
8) Laenusumma Vajalik: .....
9) Laenu Kestus: ...............
10) eesmärk Laen: ..........

Parimate soovidega (Pan Paskah, 24. oktoober 2016)
Tere kõik,

Ma olen proua Susan nälgima, Kirjutan selle kirja, sest olen väga tänulik selle eest, mida proua Clara Morgan tegid minu ja mu pere, kui ma arvasin, et ei olnud lootust ta tuli ja teha oma pere tunne elus jälle viib meid laenu madala intressiga 3% ma pole kunagi mõelnud, et on ikka tõeline laenu andjad internetis, kuid minu suurim üllatus sain laenu ilma raiskab palju aega, nii et kui sul on seal otsivad laenu mingeid rahalisi põhjuseid üldse siis ma nõu sa saada e pr Clara Morgan VIA: {clara_morgan@outlook.com} rohkem infot selle tehingu

MA SOOVIN SULLE KÕIKE PARIMAT

parimate Soovidega
Proua Susan nälgima (Ponia E. Susana badauti, 6. juuli 2015)
Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели. (MAVIS CALOS, 12. jaanuar 2015)
~
Noorkuuseanss 4.08 lõppes kella kolme paiku päeval hingeosade tagasitoomisega. Sellega kaasneb tavaliselt väsimus, sügav uni ja soov tukastada kasvõi 10-15 minutit. Kui nii juhtub, eralduge viivuks ja lõõgastuge sügavalt. Kui ärkate, olete värske ja vaatate maailma oluliselt rikkamana.

Eelmistest eludest kaasnenud loitsud, vanded, lubadused ja needused kui takistused tingimusteta rõõmu teel eemaldusid energiasüsteemist hommikul kl 10.20. Nimetatud iidsed manipulatsioonid on selles elus avaldunud uskumustena. (Teadvustagem need.* Vt allpool.)

Nii järgneski tunnine töö uskumuste energiaga. Uskumuste energia avaldus meie alateadvuses hirmu ja valelikkusena. Need massiivid omakorda on viinud häiresse esikeskmeridiaani.

Alateadvus sai puhastatud, häire leevendatud, kuid koputage ja korrake pidevalt iseendale - MA OLEN VÄÄRTUSLIK.
Selle on unustanud pea kõik vanad hinged praeguses hetkes. Lisasoovitused allpool.**

Rammusad needused ilmnesid ja sai eemaldatud vaid neljal osalejal; see eest iidsete vannete ja lubaduste energeetiline võrgustik ahistas enamusi osalejaid, ja peaaegu kõiki neid, kes seansi salakingitusena said. Kui ma kingituste üle praegu mõtisklen, siis lähevad silmad märjaks, - ju mul ka südamehaavade tervendamine käsil, - sest selline hoolivus lähedaste suhtes on imepärane.
Pooltel osalejatel aga olid kujunenud uskumused iidsete loitsude tulemusena.
Kõik nimetatud manipulatsioonid said vabastatud ja ka tagajärgedega - uskumustega - töötatud. Kuid kodutöö on ikka vaja osalejatel endal teha, sest meie (minu) panus soovitud tulemusse on alati vaid 20%.

Galaktika alustas käesolevas teenistuses osalejaid ette valmistama juba laupäeval kl 12-18 ja pühapäeval 14-15. Uut energiat ei laetud, kuna eelmise portsu uue energia kohendamine ja tüliteema vajas viimistelmist.

Tüli on kui tainas: osavad teevad selles koogi ja panevad kirsi ka peale; kogenematud teevad ennast ja kogu ruumi täis.

Kannatlikkust ja püsivust oma tegeliku väärtuse tunnetamise ja selle eheda väärtuse rõõmsa väljendamise teel!

Soovitused allpool***.

Kuna osalejatel (ja mitte ainult) toimub naisenergia ajastule kohane südamekeskuse avardumine ning ühinemine päikesepõimikuga, siis on kõhunääre suurema pinge all. Kes veel ei ole alustanud rahustava Stevia siirupi**** igapäevase tarvitamisega, siis on soovitav seda teha. Sobib ka jaanileivapuu-, palmi-, ja ka vahtraSIIRUP koguses 1 spl hommikul ja õhtul söögi alla. Kui ravim.
Sellega kaasneb paratamatult ka keharakkude toiduvajaduste muutumine. On soovitav olla väga tähelepanelik oma isude ja/või isutuse suhtes ning tasapisi minna üle uuele režiimile. Meie kehad ei taha enam jahutooteid, küpsetisi, ka kartulit. Seda. mida varem sõime leiva-saia ja kartuliga, on nüüd vast soovitav kombineerida köögiviljade, rohelise salati jms. Ka piimatoodete vajadus on muutumises. Kuid samas keha vajab valku - seemnetevalku. Praegu sobivad arbuusiseemned, seesamiseemned jms.
Hoolitsege selle eest, et annate endale iga päev 2 spl kvaliteetset õli. Kõige sobivamad on kanepiseemneõli ja linaseemneõli.
Kui teil on mahti, jagage minuga, kuidas te lahendate oma keharakkude muutunud vajadused energeetiliste kohanduste tulemusena.

Käesoleva Noorkuuseansi osalejate uue energia laadimine käivitus esmaspäeva hommikul kl 8.50.
Kuid enne seda varahommikul kl 3.50 toimus veelkord paaritunnine ettevalmistus.
12 tundi enne seda, pühapäeval kl 15.50 algas minu ja turvalise (teenistus ehk templi)ruumi ettevalmistamine. Kui mõne varasema seansi puhul on mind üritatud takistada seansi läbiviimisel, siis seekord oli kellelgi eesmärk meie ühisruumi lõhkuda. Pole küll märkimisväärt, kuid iga seanss muutub üha keerulisemaks, samas esitab erinevaid väljakutseid igapäevase režiimi kohapealt: kord olen 48 tundi magamata, kord söömata või joomata. Vastavalt sellele kuidas keskenduda vaja ja sobib.

Kuigi selle perioodi (9.04-7.11.14) Kuuteenistuste tipp oli juuli täikuuseansi ajal 12.07, järgneb siin uusi ja uusi võimalusi oma algse mustri taastamisel; sellega seoses ka teadmuse tunnetamisel. Millega kaasneb vältimatult füüsiliste ja mentaalsete vaevuste kadumine.

Neile, kes võtsid seekordsel seansil vastutuse oma eelmiste elude ja uskumuste eest, on võimalus osaleda augustiseanssidel soodsa koondpanusega*****.
Tänaste piirangutega seotud geneetilise koodi tervendamine teostub augusti supertäiskuu seansi ajal; dna mudeli korrastamine kahaneval kuul ja kujunenud uue mustri lõimimine igapäevaellu hapral kuuloomehetkel.

Olgem väärtuslikud!

~~~
* Mõtte ja tundevormid, mis elusid kestvalt kogunetud, saavad Marsi Skorpionis viibimisel nähtavaks.
Marss liigub alates 26.juulist Skorpionis ja Jupiter alates 16.juulist Lõvis ja 2. augustil moodustavad nad kvadraadi. Idamaade astroloogias kannab Jupiter Guru nimetust ja Marssi peetakse okultismi õpetajaks. Lähinädal võimaldab saada jõulist õpetust sellest, kuidas teadvus liigutab vägesid maisemal ja vaimselt (peenemal) tasandil. Skorpion võimaldab suurpuhastust, seda siis juhul kui on midagi puhastada. Ja seda siis Marsi liikumise ajal Skorpionis igaüks uurida saabki.
/
Marsi Skorpionis olemine võimaldab märgata, kas astraaltasandis energia liikumine on takistatud uskumuste poolt või mitte. Ja seos Jupiteriga võimaldab kiiresti ja jõuliselt selle seisundi suurenemist või teadvustamist ja vabanemist.
/
Kui märgatakse draamat, saab küsida, mida ma teha saan ja kuidas seda lahendada kõigile osalistele parimal viisil ja kõrgema arengu hüvanguks. Ja kui lahendust ei tule, saab anda korralduse, et olemasolev energiakogum laheneks parimalt ja kõrgemail viisil.
Uskmuste draamad võivad käivituda pisiasjadest. Väike takistus, mis kerib ülesse suure emotsionaalse seisundi. See võib väljenduda seisundis " ma ei talu..", " see on nüüd küll viimane piisk ...", "kaua võib...", "miks just minuga juhtub selliseid asju...", "oli seda just nüüd vaja..." . Kui draamasse on segatud teised inimesed ja nemad on justkui põhjustanud energialiikumise takistuse, tuleb juurde ka isikule suunatud raev, mis siis lõpuks suundub enda suunas või väljendatakse teise isiku suunaliselt. Pisiasjad, mida on pikalt kenasti talutud, muutub Skorpioni Marsi seisude ajal talumatuks. Ja igaüks läheb seda siis lahendama omal viisil. Kes asub teisi korrale kutsuma(ägedamal või vähem ägedamal viisil), kes iseendale etteheiteid tegema( süütundeid kogema ) ja kes loovalt uskumusi vahetama.
http://muutustetuuled.blogspot.fi/2014/07/marsi-ja-jupiteri-jouline-seis.html

** Esikeskmeridiaan viitab totaalsele kurnavale eneseusu puudusele. Korrektuuripunkt: alahuule all lohus. Kuigi nii mõnedki osalejatest on koputamise tehnikatega tutvunud, või toimetavad omapead F.Gallo raamatu järgi, soovitan osaleda Malle Rausi eneseabi koolitusel septembris Tallinnas või oktoobris Viljandis. http://telose.ee/eneseabi-koolitus
EFT jm koputustehnikad on hoopis teise kontseptsiooniga kui F.Gallo koolkond. Viimatinimetatu aitab leida algpõhjused;; teised aitavad lihtsalt kohaneda piirangutega.

*** Kuuseansi mõju on maksimaalne siis, kui järgid vaimseid seadusi. Et seda lihtsamaks teha, on meile antud kodutööna järgmine ülesanne: trüki välja need teesid siin ja loe neid iga päeva peegli ees endale vähemalt korra. Ja ka siis, kui sul tekib soov kaevelda, mine sinna ja suhtle selle inimesega, kes ainukesena sind tõeliselt aidata saab. Arute temaga selle üle, milline nendest teesidest arusaamatu, võibolla isegi kohatu tundub. Olen tänulik, kui sa ka mind selle jututoa tulemustest teavitad. Vastutasuks aitan sulle lahti seletada asjad, millele sa ise antud seansi teemade käigus vastust ei leia.

Newtoni seadus ütleb "iga teol saab olema toime" - `every action must have a reaction’.
Mõeldes, rääkides või tegutsedes ma käivitan jõu, millel on ka vastav toime. Võimalik, et see jõud pöördub tagasi muudetuna, muutununa või peatatuna, kuid enamasti ei saa seda vältida. Hirmu peatamine ja sisenemine piirangutest vabastavasse, tervendavasse ja jõustavasse uue ajastu tegudemaailma eeldab mõnede vaimsete seaduste tundmist:

~ Nagu külvan, nõnda lõikan.

~ Minu elu teostub ainult minuga koostööl.

~Mis iganes mind ümbritseb, annab vihje MINU sisemisest seisundist.

~Teadvustan oma väärtuslikkust ja ümbritsen ennast sellega, mis seda kinnitab.

~Asi kordub niikaua, kuni ma aktsepteerin selle.

~ Kui pean midagi, mida ma näen, oma vaenlaseks, või leian kellegi iseloomujoone negatiivsena, siis ma ise pole keskendunud kõrgemale teadvustatud olekule.

~ Kuhu iganes ma lähen, seal ma olen.

~ Areng tähendab seda, et mina pean muutuma - ja mitte inimesed, kohad või asjad minu ümber.

~ Ainuke, mis mulle on antud, olen MA ISE, ja see on ainuke asi mille üle ma oman kontrolli.

~ Kui ma avardun oma südames, kohaneb ümbrus minuga.

~Kui mu elus on midagi valesti, ei tähenda see, et midagi on minuga valesti.

~Mind ümbritsev peegel - ja mis ümbritseb mind peegeldab mind - see on Universumlik Tõde. Ma pean võtma vastutuse selle eest, mis on mu elus.

~ Isegi siis, kui mingi mulle vajalik tegu tundub mõttetu ja tagajärgedeta, on see vaja teha sest kõik universumis on ühendatud.

~ Iga samm viib järgmise sammuni.

~ Peab tegema alguse, et töö saaks tehtud.

~ Esimene samm pole viimasest olulisem. Kuna mõlemad on olulised missiooni täitmiseks.

~ Minevik-olevik-tulevik on ühendatud.

~Ma ei saa mõelda kahele asjale korraga. Kui ma olen keskendunud vaimsetele väärtustele, ei saa omada selliseid mõtteid nagu ahnus või viha.

~ Kui sa millesegi usud, antakse sulle võimalus seda näidata.

~ Mida õppetunde omades kinnitan, seda kogen oma igapäevaelus.

- Vaadates seljataha eemaldun HETKEST.

~ Kõik vana takistab mul omandamast uut.

~Ajalugu kordub seni kuni ma pole omandanud õppetunde, mis juhivad mind uuele rajale.

~ Soovitu saamiseks on vaja vaeva näha.

~Kestva heaolu saavutamine nõuab kannatlikku ja püsivat hoolt.

~ Tõeline rõõm järgneb siis, kui teen, mida vaja teha, teades, et soovitu avaldub mu elus just õigel ajal.

~ Saan tagasi kõikjalt, kuhu oled midagi pannud.

~ Asja tõeline väärtus on täpselt see, mida olen panustanud nii energia kui taotlusena.

~ Üksik panus mõjutab tervikut. Kehv panus seda ei mõjuta, ega ka kahjusta. Hooliv tegu elustab, ja loob uusi algusi minus kui osas tervikust.

**** http://www.sojapood.ee/toode/stevia-100ml-pudel/

​***** Soodne koondpanus kõikidele augusti seanssidele on 32€/osaleja.


​~

Kui sa kaebled, teed sa ennast ohvriks.
Lahku​ situatsioonist​, muuda​ seda,​ või võta omaks.
Kõik muu on hullumeelsus.
​E.Tolle​
~ (MAGISSALT, 4. august 2014)
Osalen 04.08. seansil ja teen kingituse pojale.Panus tehtud.Tänan. (Erna, 3. august 2014)
Soovin osaleda 04.08 seansil. Energeetiline panus tehtud. (B.P., 3. august 2014)
Soovin osaleda 04.08 seansil.Tänan! (Anu, 1. august 2014)
Tere! Osalen 04.08 seansil. Tänan! (Helen, 1. august 2014)
Tere,soovin osaleda 04.08 seansil,panus tehtud. Aitäh. (Elve,S., 31. juuli 2014)
Soovin osaleda 4.08 noorkuu seansil. Tänan! (Tiina, 30. juuli 2014)
~

Teadmiseks:
kõikide Kuuseansside toime jääb mõjuma ka siis kui neid teha üksikult.

Kuna aga portaalid on praegu avatud, iidsed sügavad manipulatsioonide on nähtavad eemaldamiseks, siis on mõistlik jätkata. Kuni see periood kestab.

Vanade takistavate mustrite eemaldamist toetav Suur Rist kestab 20 juulini;

Kuu mõju selles on intensiivsem kuni 7. novembrini.

Tunnetage oma vajadusi.

Portaale avaneb ka edaspidi.
~ (MAGISSALT, 7. juuli 2014)
5.juuli Noorkuuseanss algas 4.24 varahommikul. See kuuseanss toimus ajal, kus joondumised galaktikas toetavad vanade mustrite vabastamist. Just lõppes Merkuuri retrogaad - mille lõplik vabastav mõju avaldub 16.07, - ja 29.06 algas Suure Risti vanasid asju kustutav toime, mis kestab 20 päeva. Seetõttu toimus seansi ajal väga intensiivne vananenud peentasandi mustrite kustutamine, et ruumi teha uutele võimalustele, uuele elule.

Iidsed ja Maavälised mustrid olid sellesse ellu toonud seletamatu alateadliku viha ja süü massiivi, ning häirinud jämesoole meridiaani*. Seansi toime leevendas massiive ja energiakanali häiret, energia vabanes, kasutage see ära.

Seansi lõpuks toimus DNA tervendamine - ka see toetab häid muutusi.

Ainulaadne sellele seansile oli, et lõpptulemusena oli võimalik tervendada Keskhinge. Hingeosad, mis teistes eludes kaduma läinud, naasevad 2-3 päeva jooksul, reeglina une ajal. Kui tunnete vajadust tukastada, siis tehke seda, või lõõgastuge mõneks ajaks.

Kuigi selle seansi sisuks ei olnud energiavampiiride vabastamine, oli tulemuse saavutamiseks vajalik siiski mõnedel osalejatel vabastada kurnavad vampiirlussuhted.

Eeloleval kuul ja ka edaspidi on soovitav organismi toetada kõige söödava rohelisega, mis looduses kasvab. Taimed, salatid, lehed jms kõik blenderisse koos banaani ja värske mahlaga; palju salatit ja idandatud asju.

Kuuseanssidele ainuomasel moel toimus kõigepealt värske info laadimine osalejate energiavälja, seejärel tegi uus energia endale kohta energiasüsteemis, vabastades blokeeringuid ja lõpuks toimus tasakaalustumine uuele tasandile. Kuuseanssidele ainuomasel moel saab vabanev energia osalejale kättesaadavaks kohe, õnne- ja kergendustundega, uute võimalustena; või peale blokeeringute lõplikku vabanemist samal moel. Seetõttu on oluline tähele panna ellu tulevaid uusi võimalusi kui vabaneva energia märke.

Et vabastavaid muutusi kiirendada, saab ise teadlikult teha nii, et iga päev midagi teistmoodi, midagi, mida ammu soov teha.

Noorkuuseanss kestis kella kümneni hommikul. Peale seda algas kohe 8 tundi kestnud ettevalmistus järgmisteks kuuseanssideks, sest eelmiste elude manipulatsioonid on kaasa toonud ka suguvõsa liinipidi jooksvaid piiranguid, haigusi (esivanemate valiku järgi, kes selle elu kehastusse valitud) kui ka hulgaliselt võõraid kogumeid energiasüsteemidesse.

Sellele haruldasele kuule anti haruldane pakkumine neile, kes soovivad ka järgmised seansid kaasa teha nende enneolematute galaktiliste joondumiste vabastavas energias. Järgmise kolme juulikuu seansi osalemise koondpanus 32€. Neile kes maksid targu juba ka järgmise seansi eest, on kahe viimase juuli kuuseansi panuseks 25€.

Loodan, et minu eelhäälestuste tulemusena toimib Noorkuuseanss ja ka järgnevad Juuli kuuseansid armastavalt ja valutult.

Nüüd kirjeldan oma häälestust selle seansi eel. Mis ei ole oluline lugeda, kel huvi pole. Esimene märk oli laupäeval (28.06), kui tõusin autost ja astusin parema puusa nii valusaks, et olin sunnitud kohe energeetilise vabastamise tehnikaid tegema.
Parem puus tähendab asjade vabaks andmist.
Et see - vabaks andmine - toimima saada, oli vaja korralikult tööd teha, mitu päeva. See lõppes unetu ööga neljapäeval vastu reedet, kui eemaldatud energeetiliste blokeeringute vabastav toime jõudis füüsilisse tasandisse, närvisüsteemidesse, rakkudesse, lihastesse jm. Kl 2 istusin rõdule ja hingasin rahustavaid, uduselt niiskeid öölõhnasid; seejärel muutus olemine rahutuks - olin sunnitud tegema painutusi, kummardusi, venitusi, tantsima, kuni lõpuks käivitus vabatava hingamise sessioon. Magama jäin kurnatuna siis, kui väljas oli valge, päike ammu tõusnud.
Sama seis kordus kergemalt ka reede õhtul, kuid siis aitas süvameditatsioon katuserõdul sügava tähistaeva ja selge energiaga Noorkuu valguses.

Abielluge Kuuga, ja tantsige koos tähtedega ;)

* Jämesoole häirega kaasneb süütunne, puudus initsiatiivist ja avatusest. Afirmatsioon:

Ma olen oma olemuselt puhas ja hea. (MAGISSALT, 5. juuli 2014)
Tere. Soovime osaleda 5.07.2017seansil Eda, Sander,grupp. Panus tehtud.
Äitäh (Eda, 5. juuli 2014)
Soovime osaleda 5.07.2014 seansil.Anu,Aime,Henri.Panus tehtud. (anu , 4. juuli 2014)
Tere. Soovin osaleda 5.07.2014 eansil, koos kohaga. (veera, 4. juuli 2014)
Tere. Osalen 5.07.2014 seansil. (Ester, 4. juuli 2014)
Soovin osaleda seansil. Liia (Liia, 3. juuli 2014)
Soovin osaleda 05.07.seansil. (Virve , 3. juuli 2014)
Tere! Mina ja Peter osaleme!,koos kohtadega! Panos tehtud! Elisabeth. (Elisabeth , 3. juuli 2014)
Tere Magissa! Osalen 05.07. eelmiste elude vabastaval seansil.
Tänan! (Helen, 3. juuli 2014)
Tere!Soovin osaleda 05.07-l eelmiste elude needustest vabastaval seansil.Kingitusena lähedastele ja kohtadele selgitus panusel. Aitäh! (Elve,S, 3. juuli 2014)
Tere! Soovime osaleda 05.07, toimuval seansil, kohanimi panuse selgitusel, täname. (Riina, Tiiu, Janek, 2. juuli 2014)
Tervist soovime osaleda ja paar kohta ...eluliilles kohanimed .tänan K. (KM, 2. juuli 2014)
Osaleme 05.07. Alo, Anna-Liisa, Piret. Kingitus minu vennale Peetrile. (Piret Parvelo, 2. juuli 2014)
Soovin osaleda 05.07 seansil. (ELVE, 2. juuli 2014)
Soovin osaleda 05.07 seansil. (Anu, 2. juuli 2014)
5. juuli seansi ettevalmistused algasid juba pühapäeva varahommikul, 29.juunil. See oli aeg, kui looduses algas 20-päevane pööripäevajärgne periood.

Suur Rist, mis astroloogide keeli on Kuu Vähis, Pluuto Kaljukitses, Marss Kaaludes, Uraan Jääras, toimis 28. juunini läbi Kuu. Pühapäevast alates hakkas Risti aktiveerima Päike ja Päike jääb Ristis osalenutega kontakti 20 päevaks.(Marsi ja Pluuto suhe ühel hetkel katkeb, aga Päike jääb neid ühendama) Sel hetkel Päikese vastasseis Pluutoga juba toimis. Kuu läbi tulevad nähtavale kõik vanad mustrid. Ja Päike annab võimaluse tahte ja teadlikusega kasutada olemasolevaid võimalusi. Ja olemasolevad võimalused on siis oma aja äraelanud ja meid mitteteenivate mustrite transformatsioon / muundamine / teisendamine / vabastamine / loobumine (Pluuto) ja ruumi täitmine uute ideede ja energiatega (Uraan) ja selle kõige suunamine liikumisse ja tegutsemisse ( Marss).

Kuigi seanss toimib juba öösel, liituda kuni noorkuu tipuni, so 05.07 kl 14.59. Igaüks vastavalt oma vajadustele. (MAGISSALT, 2. juuli 2014)
Tere Magissa !Soovime osaleda 05.juuli kaugseansil ,energeetiline osalus kinnitatud .Tänutundega Eve ja Silvia (Eve, 2. juuli 2014)
Kuuseansid on ellu toodud selleks, et osalejad õpiksid ennast enam tunnetama, oma energiaid valitsema, juhtima ja ennast kehtestama.
Test osalejatele ( ja ka kõigile huvilistele): milline energiameridiaan oli sul kõige enam häires?
AFIRMATSIOONID MERIDIAANIDE JA EMOTSIOONIDE ENERGEETILISEKS TASAKAALUSTAMISEKS
KOPSUMERIDIAAN Ma olen alandlik, tolerantne ja tagasihoidlik.
(Kõrkus, halvustamine, põlgus, sallimatus, eelarvamus)
MAKSAMERIDIAAN Ma olen rõõmus.
(Pahameel, õnnetu olek, liigne kurtmine, frustratsioon)
SAPP Ma pöördun teiste poole täie armastusega.
(Raev, viha, äkkviha)
PÕRN Ma usun ja usaldan oma tulevikku.
(Reaalne hirm tuleviku ees, hullumeelne andumus ja ülemäärane juurdlemine, eneseväärtusetus)
NEER Minu seksuaalsed energiad on tasakaalus.
JÄMESOOLEMERIDIAAN Ma olen oma olemuselt puhas ja hea.
(Süütunne, puudus initsiatiivist ja avatusest)
PERIKARD Ma olen suuremeelne ja lõdvestunud.
(kahetsus, kurbus, armukadesus, põikpäisus, seksuaalne pinge)
SÜDA Mu süda on täis andestust.
(Pahameel, ülemäärane erutus, ülemäärane pingutus)
MAGU Ma olen rahul ja rahulik.
(Jälkustunne, vastikustunne, tühjus, puudus, iiveldus, nälg, hirm, pettumus, hirm, kibestumine)
KOLMIKSOOJENDI Ma olen kerge ja hoogne.
(Depressioon, meeleheide ja mure, lootusetus, masendus, üksindus)
PEENSOOL Ma olen täidetud rõõmuga.
(Kurbus, mure, pöörasus, ennast pealesundiv)
PÕIS Ma olen tasakaalus ja sõbralik.
(Kannatamatus, frustratsioon, rahutus)
SELJA KESKMERIDIAAN Ma olen rahulik ja tasakaalus.
(Häbelikkus)
EES-KESKMERIDIAAN Ma olen väärtuslik.
(Häbi)
Afirmatsioonidega kaasneb meridiaanipunktide koputamine. Neid käsitleb energeetilise psühholoogia tehnika ja kirjeldatakse F.Gallo raamatus „Energiaravi koputamise abil“. Koolitus toimub 12.-13.september Tallinnas. Eneseabi koolituse viib läbi IKC lektor Malle Raus. Koolituse käigus õpitakse testima oma energiasüsteemi, ja ka tavaelulisi vajadusi. Info www.telose.ee. (Magissa, 6. juuni 2014)
MAGISSALT

Eelmiste elude päranduse puhastamine alateadvusest viis eludesse
Jerusalemmas esimese nelja sajandi jooksul moslemi, juudi või kristlasena;
Peruusse Inkade impeeriumi aegadesse;
sajanditetagusesse Šotimaale.

Et nende elude tunnetus paremini kätte saada, on sobiv vastavat kirjandust lugeda.

Eelmistest eludest on pärandina kaasa tulnud lisaks õppetundidele, - mis salvestatud elude tarkustena meie Teadmiste sõlme ehk ajusse, mid juhib meid elutarkuste läbi, asukohaga südamekeskuse ja päikesepõimiku ehk kahe rinna vahel, - ka madalsageduslikke massiive alateadvuses. Need on kui karid, mis viivad kursilt kõrvale, või lausa karile, kujundades emotsionaalsed vastuolud, mis viivad enesesabotaažini, mis viivad ka energiameridiaanid häiresse ja ajupoolkerad tasakaalust välja.

Selle seansi ajal puhastus alateadvus kõikvõimalikest madalsageduslikest tunnetest - hirm, häbi, viha, süü, häbelikkus, väärtusetus, uhkus, hoolimatus, valelikkus, valehäbi. Leevenduse said kõik energiakanalid ning vabastatud erinevatest emotsionaalsetest vastuoludest.

Osalejate energiamuster saab täiesti uue kuju uuendatud biohologrammi järgi. Biohologramm on meie füüsilise tasandi mudel, mille täiendamine uue infoga Maa sfääridest toimus juba alates teisipäevast.

2011.aasta oktoobriks tuli Maa sfääridesse meie tervete algsete mudelite info, mis sai lõplikult kättesaadavaks naisenergia ehk Veevalaja ajastu algusega 21.12.2012. See on oluline teada, et iga seansi ajal täiendatakse meie biohologrammi selle infoga ning seansi lõpuks kujuneb hoopis uus energeetiline tasand nii uue info kui erinevalt vabaneva energia kombinatsioonina. See annab osalejatele palju uusi võimalusi oma elu korraldamisel. Tuleb olla tähelepanelik oma keha vajaduste suhtes, jälgida tajusid ning ümbritsevaid märke, millest juhinduda.

Keharakud peavad olema toidetud, et nad annaksid meile õigeid impulsse. Hoolitsege, et teie immuunsüsteem on tugev.

Kuna minu panus teie uue hingamise saavutamisel on 20%, on oluline, et järgite edaspidi seansi ajal saavutatud uut energiamustrit ja kinnitate seda igapäevase tegevusega. Kui iidsed piirangud needuste, loitsude, lubaduste, jt kogemuste läbi on sellesse ellu toonud emotsionaalsed vastuolud enesesabotaažiga ja häires meridiaanidega, siis on igapäevaselt vaja kinnitada oma kehale ja emotsionaaltasandile, et olete valmis lõplikult vanast välja astuma ja uude tingimusteta rõõmu elurütmi minema. Need oskused saab Fred Gallo raamatust "Energiaravi koputamise abil" ja Enesabi koolituselt septembris.
Vajadusel viitan, millise teemaga seni enim tegeleda.

Seansi tulemusena võib tunnetada valu, pingeid ja krampe vasakul kehapoolel, ka südames. See on seotud naisenergia aktiveerumisega ja ka võimega (uusi energiaid) vastu võtta. Mida enam suudame ja oskame vastu võtta, seda kiiremini jõuame sobivasse rahuseisundisse. See võime on meil olnud pärsitud koos naisenergia keerise kahjustustega sajandite jooksul. Naisenergia keeris asub vaagnas naba all. Sellega seoses võib tekkida nüüd ka puusavalusid, mis viitavad väärtusetuse salvestumisele puusaliigesesse, nimmepiirkonda ja sellega on vaja tööd teha.

Mida enam me vabaneme kuhjunud minevikupiirangutest, seda enam suudame vastu võtta kandvaid energiaid oma ainulaadsesse enerigamustrisse ja meie keha hakkab ennast vabastama liigsetest kilodest. Meil on vaja vaid veidi kaasa aidata liikumise ja asjakohase toidu(lisandite)valikuga. See on juba välja töötatud ja kättesaadavad neile, kes valmis vastu võtma oma tegelikku väärtust.

Eelmiste elude mustrite järgi on sellesse kehastusse tules tehtud vanemate valikud ning seetõttu on suguvõsa liinipidi tulnud pärilikud haigused ja needused seotud eelmiste elude piirangutega. On oluline jätkata üheskoos järgmise geneetilise koodi tervendamise seansiga 13.06, või siis juulis, kui praegune seanss liiga mahukas oli ja pikemat perioodi vaja uuega - hästiunustatud vanaga - harjumiseks. Sest kunagi kõrgtsivilisatsiooni aegades olime need, kelleks me nüüd taas tagasi avardume.

Ka kõige pikem teekond algab esimestest sammudest. Kui vabaneksime korraga kõigist eelmiste elude jt piirangutest ning teadvus avarduks võimalikesse piirideta tasanditesse, toob see kaasa ajutise eraldumise ehk kõikehõlmava pika uneperioodi. Unevajadus võib avalduda ka järgnevate päevade jooksul kergemas vormis. Kui tunnete vajadust magada, siis tehke seda. Selle une jooksul toimub palju häid asju ja tervenemist.

Kuna madal sagedus tõmbab ligi sama, siis selle eemaldamisel vabaneb palju halba ning sageduse tõstmiseks oli seekord vaja osalejaid vabastada erilistest sügaval energiasüsteemis asetsenud kurnavatest võõrkogumitest. Kellel need nüüd eemaldusid, need tunnevad ennast eriomaselt vabamalt.

Kui tunnete eelolevatel päevadel südamevalu, manustage Panangini ettenähtud korra järgi. Iivelduse ja peavalu puhul aitab ingver igal kujul, ka tablettidena.

Siin on kaks huvitavat artiklit, mis aitavad igapäevaelus häälestuda:
http://naine24.postimees.ee/2806688/kumme-asja-mida-oma-elu-armastavad-inimesed-teevad-teisiti
http://www.hingepeegel.ee/noppeid/mida-valdivad-vaimselt-tugevad-inimesed/

Palun vältige Kuuseansside ajal teisi kaugseansse. Nende dünaamikad on erinevad, energiad lähevad dissonantsi ning võivad tekitada organite kahjustusi. (Magissa, 6. juuni 2014)
Soovin osaleda 05.06 seansil. Tänud (Ingrid, 5. juuni 2014)
Tervist Magissa osaleme teistkordselt Tony ja K.....TÄNAME (km , 5. juuni 2014)
võtan osa. (Veronika, 5. juuni 2014)
Tere! Soovin osaleda 05.06 seansil ja teen kingituse tütrele.Tänan. (Erna, 5. juuni 2014)
Tere Magissa, soovin osaleda seansil 5.6. ja teen kingituse ka oma pojale. Nimed on maksekorraldusele lisatud. Tänud (Riina, 5. juuni 2014)
Tere!Soovin osaleda 05.06 seansil,Tänan!Erika (Erika, 5. juuni 2014)
Tere! Soovin osaleda 05.06 seansil.Tänud! (Heli, 4. juuni 2014)
Tere! Soovin osaleda 05.06 seansil ja teen kingituse oma lastele. Nimed on lisatud maksele. Tänan! (Ülle, 4. juuni 2014)
Tere Soovin osaleda 05.06 seansil ja teen kingituse ühele erilisele inimesele.Tänud .evelin (Evelin, 4. juuni 2014)
Tere! Soovin osaleda 05.06. seansil. Tänan! Karin (Karin, 4. juuni 2014)
Tere Magissa! Soovin osaleda 05.06 seansil. Tänud!
Ülle (Ülle , 4. juuni 2014)
Soovime osaleda seansil 05.06, Alo, Anna, Piret. osalus kinnitatud. Tänan. (Piret, 4. juuni 2014)
Tere! Soovin osaleda 05.06.seansil. Tänan! Anu (anu, 4. juuni 2014)
Tere! Soovin osaleda 5.06. seansil. Iris (Iris, 3. juuni 2014)
Tere, soovin osaleda 05.juuni seansil.
Riina (Riina, 3. juuni 2014)
Soovin osaleda eelmiste elude needustest vabastamisel 05.07 seansil.Tänan. (Helgi, 3. juuni 2014)
Soovime osaleda eelmiste elude needustest vabastamisel 05.07 seansil.Tänan! (Einar,Liivi, 3. juuni 2014)
Soovime osaleda 5.07 seansil. Katrin ja Kenert. (Katrin , 2. juuni 2014)
Soovin osaleda eelmiste elude needustest vabastamise seansil 05.juunil.Elve. (Elve, 2. juuni 2014)
Tere Magissa !Soovime osaleda eelmiste elude needustest vabastamise seansil 05.juunil Eve ja Silvia Päikest ! (Eve, 30. mai 2014)
Võtsin osa ja ootasin põnevusega, mis mu keha mulle ütleb. algul oli kõik ok, siis äkki kella poole kome ajal päeval lõi pöörane iiveldus makku, väljas tõusis äkki tugev tuul.. Läksin korjasin rõdult kõik pesud ära, ning tagasi tulles vaibus nii iiveldus kui ka äkk tuulehoog.
Need inimesed eriti mehed on ikka veel äkilised ja pöördvõrdeliselt mind mõistvad, ke spole miknd näinudki..
Plaanin ka geneeetilist koodi ümberkodeerida. (veronika, 8. mai 2014)
MAGISSALT

Seanss toimib kõigile, kes seda usuvad ja vajavad.

Seanss, nagu kõik olnud ja eelolevad kuufaaside kaugseansid kuni 17.augusti täiskuuni on vabastava ja tasakaalustava toimega. Nendel osalemine viib olemise kergemale tasandile. Kui kõrgema sageduse saavutamisel on takistusi, siis need avalduvad igapäevaelus lahendamist vajavate küsimustena või füüsiliste aistngutena. Need väljakutsed on vaja vastu võtta. Lahenused on olemas. Kui te neid kohe ei näe, mediteerige või küsige minu käest. (Magissa, 8. mai 2014)
Tere! Kirjas on ,et va. mõned erandid,loodan,et mina nende hulka ei kuulu.Tekkis alaseljavalu. Kas on
võimalik natuke täpsemat tagasisidet.Tänan! (anu, 8. mai 2014)
Mul oli hea ja ergas olla kuni kella 10 ni, siis hakkasid tohutud peavalud,samuti olid vasakul pool seljas tugev valu mis möödus poole tunniga.Peavalu pole üle läinud,olen kannatanud migreeni all.Nüüd sama tunne ei soovi tablette võtta, loodan,et hommikuks on kõik möödas.Aitäh! (vaike, 7. mai 2014)
olin hommikul ärgates energilisem ja kuidagi päev oli palju tegusam ,kui tavaliselt sooviks meilile teavet rohkem,kui võimalik tänud tänud tänud! (Erika, 7. mai 2014)
Seanss toimib kõigile, kes seda usuvad ja vajavad. (Magissa, 7. mai 2014)
Soovin teada kas see seanss toimis ka minuga ja veel soovin teada kuna minul on krooniline depressioon kas võin üldse loobuda depressantidest. Kõigele lisaks laktoositalumatus.Kindlasti osalen 14 05. seansil.Aitäh. (vaike, 7. mai 2014)
MAGISSALT

Tänane Veenuseseanss algas pool tundi enne Kuu jõudmist viimasesse faasi kl 6.15. Seansi tulemusena vabanes naiselikkuse vägi, mida tunnete füüsiliselt vaagnapiirkonnas veidi allpool naba. Selle ürgse väe vabanemine mõjub vältimatu virgutusena ka meesenergiale.

Seansi toimet võimendavad jalutuskäigud tärkavas looduses, kontakt maaga, tunnetus, kuidas Maa toetab ja ootab meie iidse väe täielikuu vabanemist ja tervenemist.

Eelmiste elude tervendamise käigus näitas seansi põhiteemana kätte hirm. Hirmumassiiv sulas meie alateadvuses, vabastades osalejaid igapäevaelu sabotaažidest.

Jälgige seda, kuidas te igapäevaga üha vähem teete õnnetuid hetki tootvaid otsuseid ja valikuid. Kui soovite paremaid tulemusi, ja kes viitsib, aidake ka ise ennast teadlikult vabastada sapimeridiaani pingetest ja psüühilisest massiivsest vastuolust akupunktuuri , energiaravi vm tehnikate abil.

DNA mudeli molekulide toitmine kõigi ma nelja elemendi väega oli seekord lausa käegakatsutav. Teadke, et teis peitub tohutul hulgal kasutamata väge ning jälgige, milliseid võimalusi elu teile pakub selle kasutusele võtmiseks eelolevatel nädalatel. Olge loovad ja avatud.

Soovitan osaleda järgmisel seansil, mis aitab jätkuvalt vabaneda ürgsel naisväel, puhastades DNAd, geneetilist koodi suguvõsa liinide haigustest ja manipulatsioonidest. See toimub 14.05 kl 22.16.

Kui saadate mulle tänase seansijärgse äratundmise oma tegelikust olemusest, saate isikliku tagasisidena põgusa kommentaari.

PS. Tänane seanss toimib kirjeldatud viisil kõigile osalejatele peale mõne erandi. (Magissa, 7. mai 2014)
Soovin osaleda 07.05 seansil (Katrin, 6. mai 2014)
MAGISSALT
Osalussoovi saab kinnitada kuni 6.00 sõltumata pangast.
Tagasiside tuleb siia kommentaarina nagu alati, see pole teema.
Individuaalne tagasiside nagu alati siis, kui saadate mulle omapoolse isikliku kirjelduse seansikogemustest- ja ootustest.
Keskendugem, palun :) (Magissa, 6. mai 2014)
Soovin ka tagasisidet. (elvi, 6. mai 2014)
Soovin osaleda seansil 07.05 Kai soovin tagasisidet.Tanan! (Kai Treial, 6. mai 2014)
Soovime osaleda seansil 07.05 Silvia ja Eve palume ka tagasisidet Täname ! Eve ja Silvia (Eve, 6. mai 2014)
Soovime osaleda seansil 07.05, Helen, Leevi, Hardo, soovime ka tagasisidet, Tänan Helen (Helen, 6. mai 2014)
Soovin osaleda seansil 07.05. Tänan! (Anu, 6. mai 2014)
Soovime osaleda seansil 07.05. Täname. Silvia ja Helgi (Silvia Arak, 6. mai 2014)
Palun ka tagasisidet. Tänud! (Reet, 6. mai 2014)
Soovime osaleda seansil 07.05, Reet, Tiit ja Aivo. Tänan! (Reet, 6. mai 2014)
Tere! Soovin oma mehe ja lastega osaleda seansil 07.05.Täname (Eve, 5. mai 2014)
Soovin osaleda seansil 7.05 koos pojaga. Tänan. (Sirje Madison, 5. mai 2014)
Soovin osaleda 07.05 seansil. (Katrin Saar, 5. mai 2014)
Tere!soovin osaleda seansil 07.05.see hommikune kell kas võib magada või pean ärkvel olema.Tänud (Erika, 5. mai 2014)
Tere! Soovin osaleda seansil 07.05.Tänan!
Võimalusel tagasisidet.
Anu (anu , 4. mai 2014)
7.04 seanss käivitus kl 11.11. Kohe peale seda kui me vallatu lemmik, 12 aastane Susi lahkus kodust peale kiiret rasket haigust viimsele teekonnale Pääsküla krematooriumisse. Ma ei suutnud tema elu päästa, kuid ta hing sai lunastuse ning kehastub peagi uuesti. Ta eluülesanne sai täidetud.

Needuste vabastamise seanss algas tavapäraselt iga osaleja ainulaadse info üleslaadimisega biohologrammi. Sealt salvestus see värske, hästiunustatud vana info rakutasanditeni. Sellega kaasnes vabastav ja taastav protsess.
Eranditult kõikidel osalejatel oli eelmistest eludest sellesse elu kaasa toodud väärtusetuse tunne. See võib olla alateadlik, kujundades edu pärssivaid teadvustamata igapäevaseid käitumis- ja mõttemustreid. Need tekitavad emotsionaal- ja mentaaltasandil ebamugavusi, salvestudes taga-keskmeridiaani häireks. Ning toovad kaasa spetsiifilise emotsionaalse vastuolu, Mis tähendab, et aegajalt (või siis pidevalt) tekib tunne, et probleeme on nii palju, et kõik käib üle pea. Selline seisund on viinud endokriinsüsteemi mingi näärme haigusseisundini. Mis seekord oli enamusel osalejatel ka pereliinipidi geneetikasse tulnud.
Kuigi seansi ajal sai käivitatud kirjeldatud väärtusetuse teema ebamugavate seisundite kadumine, on lõplikuks korrektuuriks seekord osalejatel vaja kasutada energeetilise psühholoogia võtteid. See on nn koputamise tehnika ehk energiaravi oma kätega.
Tagakeskmeridiaani rahustamiseks on vaja koputada ristatud näppudega ninaalust punkti ja kinnitada kõvasti või vaikselt "Ma olen rahulik ja tasakaalus". Koputamine kestab 10 sek, siis vahepeal hingata ja korrata veel paar korda. Seda teha hommikuti, õhtuti tualeti ajal, ja ka siis, kui tunnete, asjad käivad üle pea.
Et kaotada oma elust emotsionaalne vastuolu kui takistavad käitumis- ja mõttemustrid, on kasutada anda kinnitus "Ma pean endast lugu kogu südamest, ehkki mul on see ... probleem". Koputades samal ajal käeserva punkti.
Energiakanalite punktide asukohad ja enam infot energiaravi kohta saab Fred Gallo raamatust "Energiaravi koputamise abil" või eeloleva nädala energiaravi koolituselt: http://telose.ee/sinu-arvamus/eneseabi-koolitus-1.
Ja lõpuks, pöörake tähelepanu sümptomitele, mis võivad olla tekkinud endokriin-näärmete häirest. Lisaks energiaravile saab näärmete häireseisundeid taastada asjakohaste vitamiinide-mineraalide abil. Hea tulemuse annab ka kaaniravi.
Me loome taas oma elu terve uhkuse ja väärikusega. (Magissa, 7. aprill 2014)
Järgmine iidsete needuste eemaldamise ja naisväe vabastamise seanss on 7.04 kl 11.31. (Magissa, 9. märts 2014)
Tänan kõiki osalejaid! Tänase seansi kõige põhjalikum osa peale algs info üleslugemist oli enesetunnetusele suunatud: needustest vabastamine annab uue tunnetuse. Iidsed manipulatsioonid on kolmandiku osalejatest suunanud läbi vanemate valikute suguvõssa, mis on andnud ka moondunud geneetilise koodi: pärilikud haigused. Suguvõsa kodeeringute ümbermuutmine toimub täiskuul 16.03 kl 19.08.
Tänase seansikohta tagasiside saatmiseks on vaja ja ootan teiepoolseid hinnanguid, ootusi teostatule, ja enesetundele. (Magissa, 8. märts 2014)

Lisa kommentaar

Email again: